Namyšlené a arogantní pičinky

18. duben 2011 | 15.47 |

god_kill_the_barbies_by_mvftiOmlouvám se za sprosté slovíčko hned v názvu článku, ale je to trefné spojení slov pipinka a...vy víte co. Určitě tyhle typy znáte-jsem hubená bloncka, mám nejlepší hadry a vy ostatní jste nuly. Ale to se netýká jen "barbínek", ale u spousty lidí mě nepřestává fascinovat, že sice (jak rádi zdůrazňují) mají deset titulů, skvělou práci, dokonalý vzhled a postavu, nejlepší hadříky, sexy chlapa a prostě úžasný život a přitom mají dost času na to srážet a vysmívat se obyčejným smrtelníkům. Možná mi někdo řekne, že závidím, když to tady tak vyjmenovávám, ale kdyby takoví neměli potřebu navážet se do mě tak já bych neměla potřebu navážet se do nich. Holt na hrubý pytel hrubá záplata, jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá atd., znáte to.
Nejsem žádný nepřítel upravených a hezkých dívek, které si drží linii, rády nakupují atd. To je normální. Mám spoustu krásných kamarádek, které by z fleku mohly dělat modelky a necítím k nim žádnou zášť ani závist, protože vím, že nejsou jen hezké, ale taky skromné a inteligentní. Můžu si s nimi povídat o všem od psychologie po holocaust. To je věc, které si na lidech cením. Můj koníček to sice nikdy nebyl, ale samozřejmě si nemyslím nic špatného o tom, když si někdo rád kupuje kabelky a boty. Jenže mohl by umět mluvit i o jiných věcech. Ale bohužel právě ti lidi, kteří (troufám si říct) nepřečetli ani polovinu knížek co já, nestudují tři jazyky naráz a nemají aspoň základní všeobecný rozhled se navážejí nejraději. 
A taky nechci tvrdit, že sebevědomý člověk se automaticky rovná namyšlený. To naštěstí není pravda. Umím rozlišit i zdravé sebevědomí, které se nevylučuje se skromností, což je pro mě ideál a vážím si těch, co ho dosáhnou. Já ten ideální přístup samozřejmě nemám, mohla bych být klidně ještě sebevědomější ;-). Ale kdybych někdy, nedejbože, někomu jen naznačila Ty nedostudovaný/vzhledově nedokonalý/neschopný atd.chudáčku, podívej se na mě, tak bych si musela dát facku :-) Tohle se mi hnusí snad víc než lhaní nebo nevěra Embarassed prostě na aroganci lidí, co si nevidí do huby jsem extrémně alergická :-/ 

Obrázek je z DA od mvfti mvfti.deviantart.com/gallery/

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Namyšlené a arogantní pičinky veruce 18. 04. 2011 - 21:36
RE: Namyšlené a arogantní pičinky mixx 19. 04. 2011 - 16:30
RE: Namyšlené a arogantní pičinky blackbeautiful 19. 04. 2011 - 20:00
RE: Namyšlené a arogantní pičinky libor 21. 04. 2011 - 12:54
RE: Namyšlené a arogantní pičinky spytihnev-vlidny 21. 04. 2011 - 13:56
RE: Namyšlené a arogantní pičinky marieke 22. 04. 2011 - 12:58
RE: Namyšlené a arogantní pičinky mim 21. 10. 2011 - 15:39