Článek VYMĚŘENÝ ČAS (In Time)

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: VYMĚŘENÝ ČAS (In Time)

24. 07. 2012 - 23:14

firefly: Tento film jsem videla. Ma zajimavy namet, ale zpracovani dle meho nazoru mohlo byt o neco lepsi. Presto me cosi laka se na nej podivat znovu, takze na me ocividne udelal silnejsi dojem, nez jsem puvodne myslela. I kdyz mozna je to zapricineno i tim, ze mam pomerne rada Cilliana Murphyho, ktery v tomto filmu ztvarnil strazce casu. Tak ci tak, ctive napsany clanek, jen skoda, ze ses trochu vice nerozepsala u vlastniho hodnoceni filmu

---
firefly.pise.cz

25. 07. 2012 - 10:35

marieke*: Děkuju za komentář Co se týče mého hodnocení, překvapilo mě, kolik negativních recenzí to má na čsfd, jako anarcho-levičácká kravina, velké zklamání apod. Já jsem tomu dala 5 hvězdiček. Ten námět fakt stojí za to. Představitelka Sylvie mi nebyla moc sympatická, ale Justin je skvělý, obdivuju ho, jak se je nadaný na hudbu i hraní. Murphyho jsem předtím neznala, ale jako Strážce byl super, má charisma. Akorát jsem si říkala, proč ti lidi nemají nějaký PIN, aby se jim ten čas nedal tak lehce ukrást, ale to by se do filmu nehodilo, no

25. 07. 2012 - 10:34

toruviel: Tak to jsem neviděla, ale zní to zajímavě!
Ale napadlo mě, že to není tak daleko od pravdy, akorát si to neuvědomujeme. Když si dám jedno cigáro, taky si tím zkracuji život a "platím za něj". Stejně tak když sním nevhodné jídlo v nevhodnou dobu, přivodím tím svému tělu obtíže a zkrátím si život (ačkoliv o tom ani nemusím vědět, mnoho lidí si uvědomí problémy až když jsou akutní, ale to, že si na ně zadělávali celý život špatným stravováním a živ.stylem, to už jim nedojde...všechny nemoci pocházejí z trávicí soustavy, ta je pro zdraví zásadní a málokdo to ví).

25. 07. 2012 - 10:38

marieke*: Přesně tak, toru, máš pravdu. Za zdraví škodlivé věci platíme životem už teď. A je dost možný, že za pár set let peníze opravdu nebudou, už teď se peněžní systém docela hroutí a tohle je taková asi "nejlepší" alternativa.

26. 07. 2012 - 13:02

tlapka: Kouknu se na to! Ale běda Ti, jestli z toho budu mít depku!

---
tlapka.pise.cz

27. 07. 2012 - 19:44

polgara: Flme je hodně dobrý a po dlouhé době s originální tématikou, co se budoucnosti lidstva týče. Osobně bych v tom světě nechtěla žít, přišel mi až moc krutý a někdy i sobecký.

---
polgara.pise.cz

29. 07. 2012 - 19:18

marieke: Takoví lidi budou pořád, pokud se nestane nějaký zázrak

---
marieke.pise.cz