28.11.13

28. listopad 2013 | 20.35 |

Dlouho jsem tuto rubriku zanedbávala, protože se stejně celý rok nic zajímavého nedělo. A když už jo, tak jen samé negativní věci. V podstatě čtvrt roku doma se zlomeným kotníkem, stresy z první školy, do které jsem kdy chodila, která mě doje*ala tak, že jsem mockrát brečela (nikdy dřív jsem kvůli žádné škole nebrečela), nervy s bakalářkou zas na poslední chvíli (ok, to byla moje chyba), nejčastější znění e-mailů, které mi letos chodily "Litujeme, ale dali jsme přednost jinému uchazeči" (teď se kvůli tomu ještě nevěším, ale až budu mít za sebou i státnice a škola bude definitivně minulostí, tak to bude veselé) a když už se něco děje tak samozřejmě zas všechno naráz.

Včera mi umřela babička z taťkovy strany, v prosinci by jí bylo rovných 80 :-( Samozřejmě mě to mrzí a jsem ráda, že jsem ji ještě v neděli stihla v nemocnici (bylo to docela rychlé), ale jinak jsme moc blízký vztah neměly. Jezdívala jsem k nim (děda ještě žije) v dětství, pak už hodně málo. Upřímně se mi ani moc nechce na pohřeb, za prvé jsem nikdy na žádném nebyla a hlavně kvůli jedné osobě z rodiny, kterou vážně nechci potkat. Ale slíbila jsem strýcovi a tetě, že přijedu, mrzelo by je to. Ale popravdě horší rána pro mě bude až tu jednou nebudou babička a děda z mamčiny strany, se kterými se vídám v podstatě každý týden.

Do toho musela jít Eliška minulý pátek na operaci, hodně rychle jí vyrostlo pár nádorů (jeden už velký jak švestka a asi 2 menší) na mléčné žláze. Vzhledem k jejímu věku (v říjnu jí bylo 12) a plemeni (pro krátkonosé rasy je každá operace rizikovější než pro jié pejsky) jsem to už moc dobře neviděla, tak 50:50 a už jsem se s ní pomalu loučila. Naštěstí máme šikovného pana veterináře a psa bojovníka, takže až na to, že se po narkóze poprvé snažila zvednout až ve 3 ráno (operace skončila před 6 večer) tak všechno v pohodě  Dokonce ani nezvracela, druhý den už normálně chodila po bytě a měla chuť k jídlu jako vždycky a teď je už úplně jako by nic, když ji nehlídám, tak si vesele skáče na křeslo/postel/gauč a pobíhá tu jak mladice. Samozřejmě má velkou jizvu, ale vypadá dobře a evidentně nebolí ani nepřekáží, buldočci jsou prostě tvrďáci :-)

 A ještě jedna novinka-podařilo se mi získat aspoň brigádu na DPP :-) Sice kvůli pracáku nemůžu překročit 4250 Kč za měsíc, ale lepší než drátem do oka :-) Jedná se o další články na magazíny Buď kočka a Vaše miminko pro které píšu už rok (mám je i tady v odkazech). Plus docela často píšu pro klienty přes Stovkomat a do toho učení (zatím kupodovu stíhám, státnice někdy v lednu a dneska jsem dokončila první půlku :-) takže nemám moc času na blog, ale stejně už tu "nikdo" nechodí a (kromě Libora :-) skoro nikdo ani nekomentuje, tak nevím, jestli má cenu s ním příští rok pokračovat...není motivace :-(

Každopádně všem přeji pěkné předvánoční období. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: 28.11.13 libor 29. 11. 2013 - 20:44
RE: 28.11.13 toruviel 01. 12. 2013 - 07:57
RE(2x): 28.11.13 marieke 01. 12. 2013 - 19:50
RE: 28.11.13 toruviel 06. 12. 2013 - 12:11