02.02.08

2. únor 2008 | 19.49 |
lolli.jpgCo jsem dnes dělala: Vstávala jsem už v 8 kvůli tomu abych si mohla zapsat rozvrh takže v polospánku jsem se zoufale snažila dostat na portál, naštěstí se mi to asi za 20 minut povedlo a rozvrh je fajn :-D V úterý a středu mám jen po jednom předmětu, v pondělí ráno je první předmět jen lichý týden takže každý sudý týden můžu jezdit do Ovy až v pondělí a v pátek díky bohu zase nic, to mi spadl kámen ze srdce. Akorát mě teda rozladilo, že na fono-morfo-syntax což zní příšerně už podle názvu zas budem mít tu hroznou ženskou, co nás teď měla na fonetiku. To bude moje smrt :-/ No, pak jsem šla s klidným srdcem ještě spát, oběd, zase spánek (jsem hrozná), net, knížka, teď čekám na přítele, dnes u nás přespí :-D

Co mě rozesmutnilo: Že I. a L., spolužačky, který mám fakt ráda asi fakt skončily (neměly dost kreditů). No, já vlastně taky nevím na 100% jak dopadnu, čekám jak mi dopadne seminárka.

Co mě dnes potěšilo: Naštěstí již zmiňovaná spolužačka L. v Ově zůstává, studuje ještě jeden obor a dnes psala na spolužáky, že hledá privát a jestli jde do toho někdo s ní. Juchuchů, no jasně, že jdu, kéž by t vyšlo!

Co mě štve: Myslím, že dneska přijede Jeremyho syn, ale u nás bude jen ve čtvrtek a pátek ptž předtím jedou do Prahy a pak lyžovat :-( Škoda, moc jsem se na něj těšila, ale zas je fakt, co by celou tu dobu dělal tady :-/

Můj dnešní jídelníček:
snídaně: pár soust jahodového nízkotučného jogurtu
oběd: fazolová polívka, rýže s karí a mrkví, miska mandarinkového kompotu
svačina: 2 arašídové sušenky
večeře: rohlík s pomazánkovým máslem, 2 plátky eidamu, jablko, hrst semínek v jogurtové a čokoládové polevě (mňam mňam, asi si jich ještě naberu)

Zpět na hlavní stranu blogu