23.09.08

23. září 2008 | 18.03 |

medvOmlouvám se za včerejší článek nebo spíš výkřik :-D Radši jsem ho zas smazala, stejně byl naprosto o ničem (ne, že by ostatní články tady nebyly). Ale jsem fakt naštvaná. Nechápu, proč jsme nezačali o týden pozděj, když nám teď všechno odpadá (sanskrt, jak už jsem psala, neotevřou vůbec, mno :-((( ). Včera jsem měla mít 4 hodiny-byla jedna. Dneska taky 4-byly dvě. Jsem tu prakticky zbytečně! Zítra dopoledne gramatika (pokud na poslední chvíli neodpadne, že) a pak frčím domů, ptž čtvrtek mám volný, ale jako na potvoru jediný páteční předmět bude (psala jsem totiž raději mail, co kdyby náhodou).
A internet. Taky sranda. Asi tak dvacekrát co půl hodinu jsem lítala o dvě patra níž shánět správce sítě, ptž spolubydlící mi říkala, že bez něho to nezapojím a on nikde!!! Odpoledne jsem se šla ze zoufalství zeptat paní na vrátnici, jestli tu nemají PC učebnu, že mi nejede net i když ho mám zaplacený a že správce tu není (btw, už měl na dveřích 4 vzkazy od lidí se stejným problémem) a ta mě poslala za jedním studentem z Německa, že by se o to měl taky starat. Příjemně mě překvapilo, že uměl úplně dobře česky a za pět minut to rozjel. Tak aspoň tu mám co dělat.
Spolubydlící se jmenuje Viola a zatím se jeví moc hodná a sympatická. Naštěstí je taky kuřačka tak spolu chodíme na dvůr nebo z okna a pokecáme. Docela jí rozumím, to spíš ona mně ne, ptž jsem zvyklá mluvit moc rychlemusím se to před ní odnaučit. Při nejhorším si nějaké slovíčko nebo větu řeknem anglicky, ale to jen výjimečně. Studuje tady na Erasmu, je už v páťáku na nějaké pedagogice a je vdaná, manžel za ní prý příští týden přijede tak asi budou bydlet na pokoji pro hosty.
Jinak mě docela překvapilo, že je tu klid (teda zatím, byla jsem teprve jednu noc :-D). Ptala jsem se i Violy, jestli je to normální a ona říkala, že tu fakt klid bývá, že si tu někdy připadá jak sama na celé koleji, tak to je dobrý.
A už podruhé jsem byla na obědě v Burfi, ach, mňam, to mi fakt chybělo
Ale stejně se zítra těším domů :-D Jako klidně bych radši měla víc školy než sedět na koleji, tohle odpadávání mě fakt naštvalo :-(

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: 23.09.08 toruviel 23. 09. 2008 - 19:24