25.12.08

25. prosinec 2008 | 20.28 |

Teď už to beru jako Milost. Je mi dobře...Děkuji Kršnovi za jeho aranžmá. I když to strašně bolelo-vzhledem k TAKOVÝM okolnostem. Ale asi to tak mělo být. Třeba proto to bylo tak šílené-abych otevřela oči. Jen bych jim asi měla odpustit. Nevím. PRO MĚ TI DVA UŽ NEEXISTUJÍ. Necitím k nim nenávist, zášť ani lásku. Necítím nic. To je (doufám) naposledy, co je zde (nebo jinde) zmiňuju.
A také děkuji svým milým přátelům, kteří mě podporují a píšou mi, byť se víceméně známe jen z internetu (Čím to asi bude? Asi tím, že ve svém okolí tak upřímné a trpělivé lidi nemám ;-) Naštěstí prakticky nic (jasně, škola, vzdálenost a tak, ale to se dá víceméně překonat) nám nebrání se někdy sejít, že. Děkuji své milé sestřičce Peťulce za to, že mi vždy vykouzlí úsměv na tváři a že mi najde hodného manžela :-D Milé Toruviel za podporu a moudré rady, taky bych chtěla být tak přemýšlivá! Bh.Mírovi za to, že pochopil, že jsem teď vůbec nepřekládala a poslal mi milý mail. Charandasovi za jeho milé pozvání a pochopení. Popluhovi :-) A nejnověji i Anandpurímu, těším se až mi napíše :-* Milé Rhi, která tu byla pro mě když mi bylo nejhůř. Mé rodině-NEJVÍC!!!! (Už to začíná být dlouhé jako seznamy poděkování při předávání Oscarů...OK :-D)

Jak jste prožili Vánoce? Já jsem byla odpoledne docela v háji, ale jen kvůli své blbosti. Pak jsem se přecpala cukrovím a vege štědrovečerní večeří a bonbonama a tak a prostě :-P A šla jsem spát úplně vysmátá a potěšená. Musím se pochlubit dárkama (ale samozřejmě nejsem materialista *smích*). Tak dostala jsem hlavně praktický věci, tedy oblečení. Dva nejhezčí kousky jsem vyfotila. Bohužel jsem letos nedostala emo kalhotky jako loni :-( Zato mám krásné polosárí od Toruviel, ale to vyfotím až na sobě i s novými korálky-tedy jestli se mi jej podaří nějak hezky obléct. Ehm

Emilka 027

Emilka 028

A tohle dostala moje mamka. Je teda příšerný ateista, takže na ty obrázky koukala trochu divně, ale hlavně, že jsou tam ty recepty, no :-) Inspirace. Ale já aspoň můžu pěkně obětovat, je to tam popsané a jsou tam i obrázky na vystřižení, aby je člověk mohl dát na oltářek.

Azima 020

A tohle jí dala babička. Je úplně skvělej (skvělá?). Má senzační dredy a ponožky, ale ty bohužel nejsou vidět.

Azima 023

A superní polštářek, který ale asi brzo zabavím nebo budu vyžadovat jeho koupi na své narozeniny, protože by se mi hodil na koleje :-D

polstarek

Kuk! Co to tam je?

Azima 014 a

Ano, stromeček. Ale Elišce se podle jejího zoufalého výrazu a sklopených uší asi moc nelíbí :-D

Azima 015 a

Emilku se bohužel ve vánočním prostředí nedalo zvěčnit tak jsme ji aspoň vycvakli s bratříčkem

Emilka 018

Tak ještě jednou štastné a veselé! :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: 25.12.08 mykéna 26. 12. 2008 - 20:35
RE: 25.12.08 confiteor®svetu.cz 03. 01. 2009 - 10:01