HITCH

2. březen 2009 | 20.05 |

Am.romantická komedie, 2005. Hrají: Will Smith (Hitch), Eva Mendes (Sara), Kevin James (Albert), Amber Valletta (Allegra) a další. Režie: Andy Tennant.

Hlavním hrdinou filmu je Alex "Hitch" Hitchens (talentovaný komik Will Smith), který se živí jako "randeolog" v New Yorku. Jeho práce spočívá v tom, že radí svým klientům jak nejlépe zapůsobit a upoutat ženu jejich srdce, své služby však neposkytuje těm, kterým jde jen o "lásku" na jednu noc. Jeho nejnovějším klientem je zakomplexovaný a stydlivý daňový poradce Albert v podání sympatického Kevina Jamese, který sice na první pohled působí jak ňouma, ale ve skutečnosti je hodný a milý. Albertův problém však ztěžuje fakt, že jeho tajnou láskou je bohatá dědička Allegra a o to víc je přesvědčený, že u takové ženy prostě nemá žádnou šanci.
Na Allegru má "zálusk" i sebevědomá novinářka Sara (krásná Eva Mendes), která se zajímá o její soukromí. Náhodou se seznámí s Hitchem a po pár bláznivých schůzkách mezi nimi přeskočí jiskra aniž by však Sara věděla, že má tu čest s profesionálním "poradcem v lásce".
Nejprve jsem čekala, že tento film bude totální kravina, ale nakonec se z toho vyklubala příjemná oddechovka jako stvořená na víkendový večer nebo odpoledne (i když samozřejmě nechyběl přeslazený americký happy end a některé gagy mi extra vtipné nepřišly), která se věnuje tomu, co lidi asi zajímá nejvíc-vztahy, seznamování nebo trapasy na prvním rande. Na lásku však žádné univerzální pravidla neplatí :-)

2005_hitch_001

hitch-3

2005_hitch_005

hitch-2

hitch-5

hitch-1

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: HITCH constricted 03. 03. 2009 - 07:23