8.6.12

8. červen 2012 | 22.00 |

procrZDRAVÍÍÍM A JSEM ZPĚT!!! Very Happy Abych někoho nemystifikovala, samozřejmě jsem se těch několik týdnů mé nepřítomnosti na blogu neučila, to až ten poslední týden (jako vždy, absolventská práce mě nepoučila). Jen jsem měla nějaké depky a s tím spojenou nechuť psát :-( Ale k věci. Od středy jsem DiS. v oboru cestovní ruch-průvodcovská činnost a ještě k tomu se samými jedničkami (což je lepší výsledek než matura, lol). Čekala jsem dvojku z té práce, protože mi ji navrhli vedoucí i oponent (měla jsem tam nějaké školácké chyby ve formální úpravě, byť jsem to po sobě 100x kontrolovala, ale hlavu už jsem měla jak balon :-( ), ale nakonec jsem obhájila na jedničku, i když mě poněkud rozhodilo, že mi ta prezentace nešla nejprve otevřít :-D Odborné předměty a angličtina byly také v pohodě.
Takže teď jsem doháněla spánkový deficit, ale mám i nějakou lehčí střevní virózu, hned ve středu jsem šla s nejlepší kamarádkou a jejím přítelem to trochu oslavit a vypili jsme moc piva-až pak jsem se dozvěděla, že ho tam točí nepasterizované a možna byly špatné kvasnice, protože nás to chytlo všechny :-( Naštěstí jsem sehnala 2 brigády z domu, mamka sice brblala něco o tom, že to není pořádná brigáda a ať jdu radši do Kauflandu, ale Kaufland bych si do životopisu snad taky nepsala, ne Rolling Eyes Navíc obojí zahrnují i překlady, tak se to může hodit. Na zámku už nejsem, ale poslední akce-muzejní noc pro děti stála za to, všichni jsme byli za nějakou pohádkovou bytost (já a šéfka za víly :-D), děti vypadaly spokojeně (největší úspěch měla smrtka, ta i několik dětí rozbrečela) a na závěr se všechny pohádkové bytosti ještě i v kostýmech opily :-D (Já ne, protože den předtím jsem pařila na Majálesu a mám fotku s Kayem Buriánkem ze Sunshine, juhů ViteznikHned po Márdim z Vypsané FiXy můj nejlepší úlovek (fotografický, samozřejmě :-D). Ale měli by se mi ozvat, když bude mít někdo dovču, to budu moc ráda.
No, a za dobu mé nepřítomnosti tu máte jako satisfakci alespoň kočičkovský nášup Teď už jsou určitě zase větší, kvůli učení jsem je víc než týden neviděla, ale zítra za piškotkama chlupatýma konečně jedu :-)

kot1

kot2

kot3

kot4

kot5

kot6

kot7

kot8

Zdroj prvního obrázku flaker.pl/f/6752649-prosty-pomysl-na-soft-do-tworzenia-stron-efekt-3

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 8.6.12 tlapka 08. 06. 2012 - 22:17
RE: 8.6.12 veruce 08. 06. 2012 - 22:44
RE: 8.6.12 cukrenka®svetu.cz 14. 06. 2012 - 23:02
RE: 8.6.12 marieke 17. 06. 2012 - 11:09