Další nášup koťátek

9. červenec 2012 | 12.20 |

IMG_0374Zítra budou našim chlupatým pučmelákům 2 měsíce a za tu dobu jsem zjistila o koťatech spoustu zajímavých věcí. Např.: Umí se teleportovat. Jednu chvíli jsou dole v přízemí a během vteřiny se vynoří nahoře v patře. Ačkoliv neváží ani kilo, dupou jak stádo slonů. Za pelíšek jim slouží všechno, včetně hlubokých talířů, hrnců a krabic. Paničku považují za skvělou průlezku a "ohryzávátko". Jinak jsem pyšná na Helmuta, sice na ně sem tam preventivně zasyčí, ale už jsem ho párkrát přistihla jak spinká s koťaty na sobě a kolem sebe a nevadí mu, když si hrají s jeho ocáskem. Teď jsme měli problém, protože začal dělat hromádky mimo záchůdek, i když dobře ví, že za to dostane seřváno a na zadek, ale pak nám paní veterinářka vysvětlila, že mu asi vadí, že na záchůdek chodí i koťata, tak jsme mu pořídili vlastní na balkóně a tam začal hned chodit v pohodě :-) Jinak Khaleesi už je vykastrovaná, ale pubertu má pořád stejnou. Sice už má stehy pryč, ale moc mě netěší, že se naučila skákat z balkonu :-/ Trubka. Naštěstí je malá a mrštná, ale skočit takhle Helmut, tak to bude pořádná řacha, snad se po ní nebude opakovat. Jo, a taky svým děťátkům nosí myši. To je od ní samozřejmě pěkné, ale já nejsem moc nadšená, když v noci odklízím z chaty na několik cucků roztrhanou myš  Momentálně tedy máme pět koček (Helmuta, Khaleesi a z koťátek Priyanku, Čertíka Bertíka a Montyho). Žofinku (černobílou) si vzala paní veterinářka, naštěstí se tam můžeme kdykoli stavit, má pro sebe celou zahradu a ordinaci a vypadá tam spokojeně. Montyho jsem chtěla dát jedné kamarádce, ale přítel mě překvapil tím, že si ten zbytek chce nechat, že obrečel i Žofku :-O Tak to jsem zvědavá, jestli mu to vydrží, až ho něčím naštvou :-D Ale kromě Bertíka, který je strašný rebel a divoch a jako jediný ještě neumí chodit na záchůdek (ale jinak je s ním legrace) jsou všechny moc hodné a až budou starší tak beztak budou hodně venku, teď je tu trochu překočičkováno, ale taky bych je asi už nedala :-) A za rok nám třeba přivede další koťátka Priyanka :-) A teď samozřejmě to hlavní-pár foteček. (PS: Když už jsem u těch našich zvířátek, tak naše tři slepičky začaly asi před dvěma týdny konečně snášet, i když zatím menší vajíčka, s krásně žluťoučkými žloutky :-).

Malý ajťák Žofinka (asi s ní mám zatím nejvíc fotek, ale když ona je tak fotogenická...teď nám snad bude sem tam nějaké posílat paní veterinářka)

kot1

To není naaranžované, takhle jsem ji vážně našla

kot2

Ta černá příšerka s vykulenýma očima je Čertík Bertík (jméno bylo jasné hned)

kot3

Valná hromada

kot4

Priyanka v mé bačkoře

kot5

A takhle se pereme

kot7

kot8

To je ale velká postel!

kot9

Bert v peřince

kot10

A pár "portrétovek" :-D

IMG_0319

IMG_0331

Montík

IMG_0341

IMG_0384

IMG_0383

A náš fešák Helmut (koťátka nejsou jeho, je vykastrovaný, i když Žofka jako by mu z oka vypadla, možná je Khaleesi zplodila s nějakým jeho potomkem :-)

kot6

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Další nášup koťátek veruce 09. 07. 2012 - 18:22
RE: Další nášup koťátek hospodynka 10. 07. 2012 - 00:42
RE: Další nášup koťátek marieke 13. 07. 2012 - 12:27
RE: Další nášup koťátek polgara 27. 07. 2012 - 19:54