19.12.10

19. prosinec 2010 | 23.36 |

Totálně nestíhám, vánoční nálada absolutně žádná. Zítra zápočet z marketingu (hned po managementu nejnudnější předmět na světě) a zkouška ze špániny, v úterý zkouška ze statistiky, zápočet z němčiny a z geografie, teď jsem po týdnu (každý den pár stránek) udělala cca 45slideovou prezentaci! Hlavně ta němčina mě naštvala, je to zápočet a ona po nás chtěla 2 testy, prezentaci a v úterý si prej ještě vylosujeme ústní otázku-k zápočtu, omg!
Letos jsou ty Vánoce beztak zazděné, i kdyby nebyla ta pitomá škola, protože děda je pořád v nemocnici a babička by nejradši žádné nedělala. Mamka mi před pár dny psala, že dáme Elišku do útulku, aby se mohla přestěhovat k babičce a dědovi, ale to doufám nemyslela vážně, že by našeho 9letého miláčka šoupla do útulku, to bych nepřežila! Navíc děda u nás vždycky dělal nejlepší salát a babička říká, že letos teda nechce a že si můžem udělat bramborovou kaši, ta je prej taky dobrá. Poněkud tristní vzhledem k tomu, že už 2 roky-letos třetí-nejím štědrovečerní večeři ani ryby :-D Tak jsem jí řekla, že tam přijdu a pomůžu jí, bo na ten salát jsem se těšila celý rok víc než na všechno ostatní z Vánoc :-D Dárek nemám ještě ani jeden a stihnu to až ve středu, prostě paráda. Snad aspoň u přítele to bude fajnStejně už mě to několik let nijak zvlášť nebere, je na čase si pořídit miminko a dělat Vánoce jemuMr. Green
Ale aspoň jedna pěkná věc-včera jsem poprvé viděla naživo štěňátka buldočkaKamarádově Berynce se jich narodilo 5, tři už příští týden půjdou k novým páníčkům, nejradši bych si jedno vzala k příteli, ale to bohužel nejde dokud nebudeme bydlet spolu, protože před týden tam nemůžu být, když je škola :-((( Jsou nádherné, takoví válečci, ale ačkoli je maminka strakoš a tatínek fawn, tak jsou všechny černé a já měla na focení bohužel jen mobil, takže mi nevyšla žádná fotka-jen černé skvrny :-D Ale mám teda nové fotky kocoura, v týdnu je sem hodím aneb mini fotoromán o tom, jak nám Helmut (tuhle mamka říkala: Koupila jsem nějakou paštiku pro toho Fiilipova Adolfa :-DDD) zabral večeři. 
Hm, a už mě nic dalšího nenapadá a měla bych jít spát (chci mít sakra už konečně volno) tak všem dobrou noc a pěkný příští pomalu vánoční týden.

 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 19.12.10 empress 20. 12. 2010 - 11:00
RE: 19.12.10 blackbeautiful 20. 12. 2010 - 21:10
RE: 19.12.10 marieke 20. 12. 2010 - 22:14