Blogy, které mě zaujaly 13

21. prosinec 2010 | 11.50 |

1905da496b30de0f9d30807de861fawww.elata.estranky.cz/

Stránky mojí kamarádky. Bohužel v poslední době nestíhá psát, ale články jsou zajímavé a potěší každého zájemce o ezoteriku, astrologii, tarot apod. Ti nejvážnější zájemci si mohou výklad horoskopu nebo karet též za mírný poplatek objednat. Mně už Elatka dělala horoskop můj, mamčin, přítelův atd. a věřím, že na tom něco je.
Co se mi na blogu líbí: vlastní tvorba a rady, fotky, tipy na knížky, které mohou zaujmout a pomoci ve sudiu ezoteriky a astrologie

me-for-all.blog.cz/

Málokdy se mi stane, že bych si něčí blog hned po přečtení několika článků přidala do oblíbených, ale u Moniky Otmili to nešlo jinak. Je to zajímavá slečna, která moc hezky píše a pokaždé se těším na další články, protože mě moc baví. Navíc se v  mnoha věcech shodneme a myslím, že bychom si dobře rozuměly i v reálu. Na blogu se věnuje hlavně hudbě, ale i tvůrčímu psaní a svým názorům na různé věci kolm nás.
Co se mi na blogu líbí: zajímavé rubriky, čtivé články, nepřeplácaný a velmi příjemný design

skeeve.blog.cz/

Blog tohoto mladého přemýšlivého muže s temnou duší (myšleno v dobrém slova smyslu) jsem našla čirou náhodou, když jsem na internetu hledala něco o skupině Eluveitie. Kromě toho tu má Skeeve rubriky věnované dalším dobrým kapelám, např.Tristania, Korpiklaani, ale i The Cure nebo Nightwish. Mimo hudby zde najdete i zajímavé články o fantasy, filmové a literární postřehy, obrázky včetně vlastních fotek, Skeeveho názory a další.
Co se mi na blogu líbí: zájem o umění a fotografování, krásné obrázky, zajímavé čtení a postřehy

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Blogy, které mě zaujaly 13 tenisak* 21. 12. 2010 - 12:00