Aktualitky za tento měsíc 30

3. leden 2011 | 21.15 |

vyhledCo poslouchám: Korpiklaani, Zuzanu Navarovou & KOA a kolem dokola Eat Pray Love OST, který jsem si okamžitě zamilovala

Co čtu: Dočetla jsem Čachtickou paní od Joža Nižnánského, ale nevím...víc se mi její příběh líbil v podání Juraje Jakubiska v Bathory. A knížka mi místy přišla až přehnaná a humorná, i když to asi nebyl účel. Teď čtu oddechovku-V kůži supermodelky od Meg Cabot (autorka Deníků princezny :-).

Co sleduju: O víkendu s přítelem Jak vycvičit draka, ale myslím, že kdybych byla malá tak by se mi to líbilo víc. Animáky mám ráda, ale spíš takové, co mají i hlubší myšlenku a nejsou vyloženě dětské Embarassed jako Persepolis, Mary a Max nebo Fantastický pan Lišák (ten byl fakt fantastický!). Dneska nebo zítra si doma pustím Moulin Rouge.

Na co se těším: Až mě přestane škrábat v krku, bolet na průduškách a smrkání krve. Na narozeniny, které bychom mohly po delší době oslavit společně s mojí nejlepší kamarádkou. A až bude během letoška hotová koupelna u přítele a přímo z vany budu mít stejný výhled jako na fotce (vana už je na půdě pod oknem a z toho okna to přítel vyfotil :-).

Na co se netěším: Až zas začne škola (začínáme už 1.2. :-/) a teď mi to volno kazí pitomé nachlazení. A taky na další martyrium u doktorů :-/

Co mě štve: Dnešní hodina a půl posezení v čekárně načež mi bylo řečeno, že mě stejně nemůžou vyšetřit, další hodina v další čekárně, kde jsem u doktorky pak strávila asi 5 minut (ale tam už chodím jen tak "ze zvyku") a že jsem nachlazená jak blázen. A arogantní lidi.

Co mě těší: Pěkný Silvestr s přítelem, prakticky žádný alkohol (on vůbec žádný, já dvě pivka), x chlebíčků, kterých jsem na etapy snědla asi 20 a vcelku pěkný pohled na ohňostroje (loni jsem kvůli mlze neviděla v podstatě nic). A včera před odjezdem jsem dostala oběd až do postele. Mám prostě skvělého muže...až na to, že si mě nechce vzít :-DDD

Co mě pobavilo: Vánoční kočičky-Simonova kočka www.youtube.com/watch a Jak zabalit kočku www.youtube.com/watch

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Za prosinec 6126 lidí (momentálně 13.místo z 50 nejčtenějších blogů na pise.cz)

Motto pro tento týden: Ukradnete sto tolarů a jste malý zlodějíček. Ukradnete statisíce a víc a jste buď vláda, nebo hrdina. (Terry Pratchett)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 30 veruce 05. 01. 2011 - 06:42
RE: Aktualitky za tento měsíc 30 vanity* 05. 01. 2011 - 13:47
RE: Aktualitky za tento měsíc 30 marieke 06. 01. 2011 - 13:06