1.1.2010

1. leden 2010 | 17.00 |

b3ef96129a_54970450_o2Tenhle článek je pravděpodobně přednastavený, protože doufám, že touto dobou ještě budu u přítele. Vypadalo to trochu nahnutě, ale jsem ráda, že mě neposlal do háje za mé výkyvy nálad a že si v klidu popovídáme, probereme co nás trápí a nějak i ten Silvestr oslavíme, i když jsme do poslední chvíle nevěděli, co bude.
To ale nic nemění na tom, že rok 2009 byl asi nejzkurvenější, co jsem kdy zažila :-/ Ještě, že jsem zjistila, kdo je kamarád a kdo ne a definitivně jsem skončila s jedním člověkem-už se od tebe nikdy nenechám stírat a urážet! Zas tak dokonalý nejsi a nechápu, co si o sobě myslíš! Jenom mě štve, že kvůli tobě nemůžu být s lidma, které mám ráda, ale budu jako děcko a nechci tě už nikdy vidět ;-) Skončila jsem s tebou jak s kámošem tak s člověkem!
Ehm, pardon. A ostatním, všem mým milým čtenářům, přeji vše nejlepší do nového roku, mějte rádi lidi, důvěřujte, ale prověřujte, těm, co ještě nenašli lásku, ale touží po ní přeji, aby ji příští rok našli (a těm, co po ní netouží a vyhovuje jim být single také pochopitelně přeji hodně štěstí a spokojenosti), těm, co ji už mají, ať to klape i tento rok, co nejméně srážek s blbci, úspěchy v práci/škole-a vy, co studujete, učte se, ať nedopadnete jak já a nepokurví vám to nejen celý rok, ale i vaši budoucnost, samozřejmě hodně zdraví, protože bez něj by to nešlo a také všem šťastnou padající hvězdu jako na obrázku :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 1.1.2010 ugisha 02. 01. 2010 - 22:36