10.4.11

10. duben 2011 | 21.37 |

Vím, že jsem to psala už asi stokrát, ale stejně-miluju jaro!!!V zimě se nedá dělat nic, buď jsem nemocná nebo jsem ráda, že jsem doma či jiném uzavřeném prostoru a nekosnu venku na mrazu, ale když se konečně oteplí, tak mám hned pocit, že žiju. Letos poprvé jsme si s přítelem udělali hostinu venku a dali si ji na terase, prostě krása :-) Zkoušela jsem fotit přítelovým foťákem a všechno zdokumentovala, ať nám pak všichni závidí, jak se máme :-D Bohužel po krásném víkendu vidina debilní školy a trapné školní konference, kde zas budeme dělat poskoky od 7.30 do 17.30 :-/ (Ale aspoň jsem se zasmála-máme teď oficiální stránky na FB a ředitel tam napsal na Zeď: "Moc dobrá a prestižní škola."  Roflnik). A trošku mě naštvalo, že zrovna v neděli večer, když přijíždějí lidi s plnýma báglama na kolej tu nejel výtah, takže pěkně pěšky do mého 8.(nejvyššího!) patra.
Jinak strašně mě vytočily spolužačky, takže se mi teď do školy nechce už vůbec :-/ Prostě hned první den v Praze jsme si měli sami prohlédnout synagogu a sraz jsme měli (teď už nevím přesně, třeba 15:15) před ní. Já jsem vyšla v 15:10 (ještě jsem se schválně dívala kolik je) a nikdo nikde! Prostě na mě zapomněli. Naštěstí mi volala učitelka z čísla spolužačky (v domnění, že je to spolužačka jsem do sluchátka okamžitě vyjela: No, kde jste?!-ještě, že jsem nedodala nic sprostého :-D) a byli jen 5 minut napřed a když jsem se jí zeptala, jestli jsem se nezdržela tak prý ne, že prostě vyšli dřív. A po příjezdu mi ve škole říkali kluci z vedlejšího oboru: Marky, prej ses v Praze ztratila, ha ha. Tak jsem napsala na FB, proč o mně říkají, že jsem se ztratila, že na mě zapomněli, což je trošku rozdíl a hned mi jedna odepsala: Jestli ses někde nezapomněla ty. Přitom, jak už jsem psala, přišla jsem před tu synagogu včas. No, nedalo mi to a naznačila jsem, že už mi v té Praze jistí lidé lezli na nervy a teď se na mě pár těch hvězd dívá jak na vraha a když jsem si šla o přestávce zapálit tak holka, která se se mnou vždycky normálně bavila kolem mě prošla jako bych byla duch (což většinou jsem, když zrovna nikdo nic nepotřebuje, že) a stoupla si ode mě co nejdál...školka hadr! :-D Ony se fakt chovají buď jako ve školce nebo jako v přechodu, no, k pláči/smíchu. Už aby byly prázdniny, mám z nich ponorku.
Jinak co je nového? Rozhodla jsem se, že v úterky budu chodit na meditace a ve středy na procházky s pejsky z útulku, ať tu jenom nehniju. Sice by to bylo lepší s někým, ale jaksi v Ostravě nikoho nemám, nejen ve škole, ale ani přes internet, ale co už. A dostala jsem od ortopeda doporučení do Remyosu (klinika u nás) takže zas budu chodit cvičit záda, už bylo na čase Embarassed
Na příští týden tady plánuju další díl mé prehistorické povídky, něco o další zajímavé knížce, kterou jsem nedávno přečetla, opět něco z Tajemna a dál se uvidí, jak budu stíhat. Pěkný příští týden všem!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 10.4.11 slanka 11. 04. 2011 - 06:34