A oberou nás až do poslední mrtě

30. duben 2011 | 23.22 |

Myslím vládu, samozřejmě a konkrétně reaguju na www.novinky.cz/finance/232145-do-penze-budou-cesi-chodit-i-po-sedmdesatce.html. Když jsem to viděla tak jsem jenom vyvalila oči a snažila se představit 75letého dědečka jak chodí na 3 směny do fabriky, do dolu nebo na lešení. Fakt k pláči. Zase jeden z důkazů, že ta hovada nahoře prostě nemají ponětí o tom, jak se žije normálním lidem.
Vážení páni politici, ne všichni sedí na teplém místečku v Parlamentě a za vymýšlení chujovin dostávají (naše) nehorázné prachy!!! Chápu, že vám se představa sedět v Parlamentu a obírat nás až do vaší/naší smrti líbí, ale většina lidí musí dělat úplně jiné věci. To, že se lidstvo dnes dožívá více let než dřív neznamená, že ještě v 70 letech je každý člověk zdravý, naopak! Viz 
www.novinky.cz/domaci/232153-do-penze-pozdeji-podle-lekaru-to-vetsina-lidi-nezvladne.html. Vy fakt nemáte mozek.
Přesně jak píšou v tom článku-dnes je problém najít si práci i po čtyřicítce, padesátce. A vy chcete, aby staří lidé museli místo zaslouženého klidu žebrat o práci na pracáku? A jak to bude s horníky, kamioňáky, hasiči a řadou dalších povolání, které vyžadují sílu, nasazení nebo neustálou pozornost? Půjdou si snad v 70 letech dělat maturitu nebo titul na školách, které ještě k tomu budou drahé (placené)??? A těch případů sebevražd a alkoholismu, co vzroste! Vy takové problémy neznáte, ale nemožnost najít si práci přivedlo do deprese a mnohdy až k sebevraždě už spousty lidí. Ale to je vám jedno, hlavně ať co nejdýl, nejlíp až do smrti platíme sociálku, daně atd., abyste vy měli na auta, baráky a dovolené (je mi to naprosto jasné). Je to prostě hnus. No, ale aspoň předpokládám, že si na důchod šetřit nebudu, protože se ho stejně nedožiju :-D Dřív jsem to říkala ze srandy, teď už si to myslím vážně. Ale tak aspoň nebudu podporovat tyhle magory!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: A oberou nás až do poslední mrtě slanka 01. 05. 2011 - 07:30
RE: A oberou nás až do poslední mrtě veruce 01. 05. 2011 - 12:25
RE: A oberou nás až do poslední mrtě imperatrice 01. 05. 2011 - 14:13
RE: A oberou nás až do poslední mrtě spytihnev-vlidny 07. 05. 2011 - 22:23
RE: A oberou nás až do poslední mrtě grape 15. 05. 2011 - 12:27