Rady pro vtělené anděly

3. květen 2011 | 22.58 |

An_Angel_by_gmeshNež řeknete ano, počítejte do deseti: Namísto toho, abyste ihned automaticky přikývli na každou žádost o pomoc, si dopřejte čas k zamyšlení. Uvažujte, zda se skutečně jedná o součást vašeho poslání. Když vás druzí o něco požádají, nebojte se jim odpovědět "Promyslím si to" nebo "Ozvu se vám". Budou vaše rozhodnutí respektovat.

Začněte cvičit, abyste podpořili své kardiovaskulární funkce: Zbavíte se stresu, sníží se vám nadváha. Andělé si musí udržovat zdravé srdce!

Udržujte se v rovnováze dávání a braní: Pravidelně si dopřejte něco příjemného.

Zbavte se všech pravidel a konvencí, které vám brání v naplňování vašeho poslání: Začněte si všímat, kde jste si sami vytvořili nějaká "pravidla" nebo představy, které vás takto omezují. Např. "Radši nebudu příliš úspěšný, aby mi lidé nezáviděli. To by mě bolelo." Když na podobnou představu narazíte, položte si otázku: "Pomáhá mi to uskutečňovat mé poslání nebo mi v tom naopak brání?"

Odevzdejte se do vyšší moci: A nebojte se pro sebe požádat o pomoc, aniž byste se za to omlouvali. Přijímejte dobro s radostí: Dovolte druhým, aby vám pomáhali, vyšli vám vstříc, aby vás obdarovávali a byli na vás milí a laskaví.

Hrajte si: Dovolte svému vnitřnímu dítěti, aby si mohlo svobodně hrát, být pošetilé a dětinské, ale i tvůrčí, kdykoli se mu zachce.

Zdroj
Doreen Virtue: Pozemští andělé (překlad Andrea Homolová, vydala Synergie, 2004) 

Obrázek je z DA od gmesh.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře