24.5.11

24. květen 2011 | 20.02 |

damnlolOmlouvám se za dlouhou neaktivitu, ale zkouškové je/bylo v plném proudu :-( Naštěstí mi zbývá už jen zkouška z geografie (ale je tam toho fest, tak nadupaná mi snad nepřišla ani dvousemestrálka z anglické literatury :-/) a jedna seminárka se kterou nemůžu hnout :-( Jinak moje prozatímní resumé (KZ je klasifikovaný zápočet, ZK zkouška):
Marketing ZK 1 
Němčina KZ 1 
Metodika průvodcovské činnosti (to byla ta Praha) ZK 1 
Dějiny kultury KZ 1
Účetnictví ZK 3 (škoda, ale jsou tam čísla, no Laughing ) 
Ostatní započteno, včetně rozsáhlého testu ze špániny, který jsem napsala na 111 bodů ze 120 :-) Jinak se mám tak normálně, chodím na pivko na zahrádku, užívám si krásného počasí (konečně), čtu (teď zrovna Lámu Ole Nydahla-Moje cesta k lamům), hodně si pouštím FiXu (už by zas mohli přijet :-D) a hledám si brigádu, ale zatím neúspěšně. Jak někam pošlu svoje CV tak čau. Super, ale každý nějak začínal, ne? :-/ Akorát v červnu jsem pozvaná na pohovor, vedoucí kroužku angličtiny v MŠ, ale to by stejně bylo až od října, takže teď mě to moc nevytrhne :-/ A strašně závidím lidem, co teď maturujou (i když ty státní jsou prej docela opruz, stejně jsem niky nepochopila, proč to museli měnit, se starými maturitami snad nikdo problémy neměl?!)...co bych za to dala učit se na celou maturu než na jedno zkouškové...a vůbec, chtěla bych být zase v prváku na střední. Celá budoucnost před sebou :-((( Teď mám pocit, že už je nějak pozdě ve všem (ale to je prý blbost, jsem přece mladá a blabla). 
Akorát jedna zásadní věc-přítel se rozhodl koupit karavan a jet do ciziny. Nejprve jen tak na prázdniny a pak třeba natrvalo. No, já nevím :-((( Vždycky jsem chtěla cestovat a na prázdniny by to bylo fajn (ale když si nenajdu brigádu tak stejně smolík), ale jakože...napořád? Když to vypadá takhle "reálně" tak si to nějak neumím představit Embarassed Zaprvé si musím dodělat školu, ale chápu, že se mu nechce čekat, protože lidi v mým věku, kteří studují si už dodělávají Mgr. a netrčí v druháku na VOŠ, za druhé tu mám rodinu (!) a tak vůbec. Takže zatím se v létě těším jen na ten Špalíček a za kamarádkou do Prahy, budeme strašně kalit :-D půjdeme do ZOO, na lodičky a takZajímavý, že Praha mě pořád ještě nepřešla a závidím všem, co se tam plánují odstěhovat (nakonec u nás nikdo mladý nezůstane). A vůbec, jestli zruší Opice (sice se o té rekonstrukci mluví už dlouho, ale teď prej chcou celý barák rovnou zbourat :-O) tak se taky seberu :-D

Zdroj obrázku: damnlol.com (úplně mě rozsekal Roflnik fakt celá já i tu ruku pod bradou mívám přesně :-DDD).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 24.5.11 veruce 24. 05. 2011 - 20:49
RE: 24.5.11 aquiose 24. 05. 2011 - 23:15
RE: 24.5.11 slanka 25. 05. 2011 - 21:12
RE: 24.5.11 toruviel 27. 05. 2011 - 14:08