29.3.10

29. březen 2010 | 21.49 |

Hola, mí milí čtenáři. Ještě žiju, ale nic se mi nechce, teď třeba jen tak čumím do monitoru a jen překlikávám sem a tam a vlastně se mi nechce ani to. Článek jsem vám slíbila o víkendu, ale jak už jsem psala, buď nebyl čas nebo chuť. Ale pokud mě nezradí technika (resp.můj notebook na kolejích o kterém jsem se zde již mnohokrát nelichotivě zmiňovala) tak snad zase budu psát pravidelně, za tu dobu je několik knih, hudby a jiných článků se kterými se chci podělit.
Minulý víkend byl nabitý, dvoudenní Tuzex konzum v Opicích, resp.malá přehlídka kapel z okolí a jako special guest Charlie StraightJejich koncert byl bomba a za dva týdny jdu zase, tentokrát v Ostravě :-) Jestli je neznáte, rozhodně skoukněte videa na youtube, mají fakt krásná, ale live je live :-) Jinak jsem po dlouhé době viděla milované Criminal Colection na které prostě budu pařit aji až mi bude šedesáta po krátké době znovu i The Kitchen :-)
Tento víkend jsem byla v Ivance s nejmilejšíma a byla to super pařbička a víkend co bude teď snad se spolužačkama po dlooouhé době na Stodolní. Takže to tak nějak jde, i když nikoho nemám, že se bavím a je mi dobře, snad to tak bude i v létě Dogeyes
No, jeden z důvodů, proč se mi ani psát nechtělo, byl můj úžasný bývalý, který se chová jak sprostý alkoholik a dokážeme se bavit/psát si normálně cca 10 minut, pak to jde vždycky někam...nehledě na to, že mi udělal něco, co u chlapů opravdu strašně nesnáším a chytá mě z toho panika a asi mu to nikdy neodpustím. Tak úplně mi neublížil, ale nebylo k tomu daleko, byl hrubý. A teď mi píše nějaké úchylné řeči, jak jsem se v něm mohla tak splést??? Vždycky mi připadal jako romantik, teda dokud jsem nepoznala některé jeho psycho stavy, které mi přijdou čím dál horší. Jenže co už, jsme spolužáci, chci, abychom spolu vycházeli aspoň jako přátelé, ale to je asi pěkná blbost. Hm. 
No nic, jdu zas spočnout :-D Jsem vyčerpaná i když nic nedělám :-o Dobrou noc a snad zase častěji :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 29.3.10 constricted 30. 03. 2010 - 14:12
RE: 29.3.10 toruviel 30. 03. 2010 - 22:35