Aktualitky za tento měsíc 36

10. červen 2011 | 22.00 |

col1Co poslouchám: Viz předchozí článek :-)

Co čtu: Lama Ole Nydahl-Buddha a láska

Co sleduju:Těšila jsem se na letní filmový maraton, ale bohužel mě sklátila nějaká viróza (pro změnu, že :-/), takže nic. A kvůli finišujícímu zkouškovému nebyl ani předtím čas, naštěstí mi náladu vždycky spraví BBT :-)

Na co se těším: Až budu zdravá, na Špalíček (což spolu souvisí, asi bych si šla hodit, jestli mi všechny letní akce utečou kvůli tomu, že budu smrkat a kašlat zabalená v peřinách) a na Prahu.

Na co se netěším: Nic hrozného v dohledu, čím to asi bude :-D

Co mě potěšilo: Jednička z té šílené geografie-učitelka mi pak zatleskala, že jí to ještě nikdo tak hezky neřekl (vybrala jsem si Portugalsko a evropské ministáty) a prej, jestli mám v plánu to jednou učit místo ní :-D A seminárku (podle mě nejhorší, kterou jsem kdy musela stvořit-nepoužívám slovo "psát", protože i když to byla seminárka, tak byla hodně praktická) mi taky uznala (:-O) takže volnoooo a s chutí do třeťáku.

Co mě štve: Jak lidi nadávají na tu odborářskou stávku. Chápu, že to zkomplikuje dopravu a že přímo blokovat silnice asi není úplně fér, já taky potřebuju jet do Ostravy, ale ti, co za to můžou sedí nahoře v Parlamentu a byla jen otázka času, kdy se konečně někdo na tu současnou vládu, která pod výmluvou reforem krade ještě víc než všechny přdchozí dohromady, fakt nasere. 

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Za květen 6 952 lidí, o skoro 2000 lidí víc než loni touto dobou a to jsem psala málo :-O A celkově je letošní návštěvnost každý měsíc výrazně vyšší než za stejný měsíc loni, děkuji všem :-*

Motto pro tento týden: "Dogs never bite me. Just humans." (Marilyn Monroe)

Zdroj obrázku: Bohužel si nepamatuju, už dlouho ho mám v PC. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 36 makynka 11. 06. 2011 - 11:44
RE(2x): Aktualitky za tento měsíc 36 marieke 11. 06. 2011 - 13:12
RE: Aktualitky za tento měsíc 36 veruce 13. 06. 2011 - 06:44