Blogy, které mě zaujaly 16

9. červenec 2011 | 20.09 |

inenaso.pise.cz/

Příjemný bloček, jak mu autorka říká, patří neméně sympatické paní. Najdete zde hlavně poetické fotky z mnoha jejích výletů do přírody, včetně rubriky zahrada a květiny, ale i lidsky teplé příběhy a osobní zážitky. Je to velmi relaxační stránka, kde se člověk může uchýlit před stresem rychlého přemodernizovaného života.
Co se mi na blogu líbí: vlastní fotografie, očividná láska k přírodě

karolinaloskotova.blog.cz/

A teď trochu kontroverzní blog ke kterému mám občas ambivalentní pocity. Chodím tam ráda a vždycky je co číst, Karolína (vystupující raději pod svým duchovním jménem Alue) píše často a má i velmi bohatý archiv, blog založila před necelými 5 lety. Někdy mi ale vadí zablokované diskuze, když někdo nesouhlasí s jejím názorem (občas mám z Alue pocit, že uznává hlavně své názory) nebo články, které najdete i na stránce hoax.cz. Občas mi i slečna přjde trochu namyšlená, ale na druhou stranu, je pravda, že kreslí hezky a tvoří i vlastní knihu a filmy. Každopádně jí přeju hodně štěstí do života, protože to evidentně neměla jednoduché a plus za to, že je velkou milovnicí zvířat a přírody.
Co se mi na blogu líbí: vlastní tvorba, poradna, zajímavé články pro lidi s ezoterickým duchem

tenisak.pise.cz/

Tenisák je už dávno jednou z nejznámějších osob na pise.cz, patřící ke "staré gardě", ale k jeho blogu se dostávám až teď (mám pocit, že kdysi mě strašně naštval svým radikálním názorem na Moravu :-))), tzn.nesouhlasím s ním ve všem, ale ve spoustě věcech (zejména v poslední době na současnou politiku) ano. Píše taky zajímavé články ze svého života a nedávno začal s fotografickým projektem O 106.
Co se mi na blogu líbí: ostrovtip, zajímavá zamyšlení nad společností, názory na současné dění 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Blogy, které mě zaujaly 16 skaut68-pise®vzpomina.cz 09. 07. 2011 - 23:24
RE(2x): Blogy, které mě zaujaly 16 skaut68-pise®vzpomina.cz 09. 07. 2011 - 23:25
RE: Blogy, které mě zaujaly 16 spytihnev-vlidny 14. 07. 2011 - 20:20