Nějaké nové statistiky

3. srpen 2011 | 17.02 |

Už dlouho jsem se nepodívala na to, co za poslední dobu říkají statistiky. Nevím teda, jestli to zajímá i někoho jiného než mě, ale neva :-D
Tak třeba 5 nejčtenějších článků za posledních 30 dnů jsou Čupakabra (rubrika Tajemné bytosti), Sophia Charai: Pichu Pichu (rubrika Song pro tento den-koukám, že tahle písnička je v ČR opravdu oblíbená :-))), J.H.Krchovský: Básně (rubrika České knížky), Filmy o mimozemšťanech (rubrika UFO a duchové) a Orientální a ethno e-shopy (rubrika Šuplík všeho možného).
Za posledních 12 měsíců jsou zatím nejčtenější opět Sophia Charai: Pichu Pichu (zřejmě dost vyhledávaná na internetu, jinak nevím proč :-), Vlčí děti-Amala a Kamala (rubrika Tajemné osobnosti), J.H.Krchovský: Básně, Pripjať (rubrika UFO a duchové) a Krásné citáty a výroky-anglicky (rubrika Hare Kršna). Když tak sleduju i další často čtené články, vidím, že rubrika Tajemno (a její podrubriky) je oblíbená, to jsem ráda, protože mě baví tyhle články o tajemných osobnostech, bytostech, záhadách, UFO apod.dělat :-) Taky jsem ráda, že se čtou články o knížkách.
Co se týče návštěvnosti, už od ledna sem chodí každý měsíc o cca 2000 a něco lidí víc než ve stejných měsících loňského roku :-) Nejvíc vás tu bylo v lednu (7220 lidí) a nejvíc lidí si to tu čte o nedělích. Celkem už bylo na blogu skoro 197 000 návštěv a momentálně je na 11.místě z 50 nejčtenějších blogů na pise.cz. Děkuji!
Co mě ale mrzí jsou prozatímní výsledky nynější ankety-překvapuje mě, že většina ze zatím 50 hlasujících je ochotná dál cpát každý měsíc mastné peníze ČEZu, když to jde i bez toho :-) Ale chápu, že kvůli pitomým a nešťastným výmyslům naší milé vlády hodně lidí na solární energii nahlíží přezíravě a podezíravě-snad se to časem změní k lepšímu!
A perlička na závěr-"cenu" za nejduchaplnější a nejvtipnější komentář poslední doby, který se tu objevil, patří Frantovi za jeho roztomilé "Krávo zasraná hnusná, svině komunistická, děvko zdechni!" Gratuluji a chválím, že narozdíl od většiny jeho bílých bratrů se mu to aspoň podařilo napsat celé bez hrubek! Razz

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nějaké nové statistiky slanka 08. 08. 2011 - 09:19