Aktualitky za tento měsíc 13

31. leden 2010 | 13.51 |

zimníCo čtu: Fritz Beer-A tys na Němce střílel, dědo? (vzpomínky německého novináře, který vyrůstal v Brně v židovské rodině) a chystám se na Zimoděje od Pratchetta, jeden z mála příběhů Úžasné Zeměplochy, které jsem ještě nečetla :-)))

Co poslouchám: SSOGE (překvapivě :-P) a Tleskače, stáhla jsem si alba SKA z ČeSKA a Na předměstí Bory, abych je naposlouchala na únorový koncert s Vysokým napětím(pokud mi do toho zas nevleze nemoc nebo nedostatek peněz :-/).

Na co se těším: Tak trochu i do školy. 

Na co se netěším: Až to budu muset řešit...

Co mě štve: Že jsem BLBÁ BLBÁ BLBÁ. A že je mamka zas napučená, protože jsem přišla pozdě (nebo spíš brzo...ráno Embarassed), ale na žádném pevném čase jsme domluvené nebyly, telefony jsem jí brala, nic jsem neztratila, zkouškové mám úspěšně za sebou, ježíš, tak se někdy stane. Kéž bych nebyla jedináček, aspoň bych měla větší volnost. A taky mě štvou lidi typu "všechno vím, všechno znám".

Co mě těší: Teď by mě potěšil další dlooouhý spánek, tenhle pátek budu dospávat ještě týden snad :-)

Na co myslím: Že bych měla přestat pít a začít hubnout. A jestli příští rok nepřejdu na mezinárodní obchod...tedy pokud bych zas nemusela do prváku :-D Zaprvé jsem od svého oboru čekala trochu víc a zadruhé naši si myslí, že bych v logistice a dopravě měla lepší uplatnění než v cestovním ruchu. Uvidíme, zatím máme skoro všechny předměty stejné.

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Za leden 5399 (momentálně 19.místo z 50 nejčtenějších blogů na píše).

Motto pro tento týden: If you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 13 veruce 02. 02. 2010 - 15:49