14.8.11

14. srpen 2011 | 22.59 |

Tak jsem včera konečně po x letech viděla celou famílii-babička s dědou (z otcovy strany) slavili diamantovou svatbu, tj.60 let :-o A byli tam úplně všichni, kromě dvou bratranců, tzn.tři strýcové s tetama, můj otec s mýma dvěma nevlastníma bráchama, teta s přítelem, sestřenka s manželem a dvěma dětmi, bratránek s manželkou a malým, sestřenka s přítelem, bratránek a sestřenka, kteří jsou ještě bez závazků :-D (Zajímavé je, že celá rodina je z tatíkovy strany, moje mamka je totiž jedináček, já vlastně taky, přítel též-už teď mě mrzí, že naše potencionální děti nebudou mít žádnou širší rodinu :-( A shodli jsme se, že jedináčka nechceme, ale i jedno, natož více dětí jsou u nás hudbou vzdálené budoucnosti, vzhledem k penězům, resp.jejich nedostatku a mému věčnému studiu..a přítelovým rodičům je už kolem 60, tak aby vůbec měli nějaké dědečky a babičky...ne, že bych naše rodiče posílala už do hrobu, ale než já budu mít děcko... :-/ No nic).
Samozřejmě jsem se děsně přežrala, spala jsem pak u tety a ani jsem nemohla usnout jak mě tlačil bachor :-D Jestli jsem během prázdnin něco shodila tak to mám teď 2x zpátky :-D Jinak se nikdo nepohádal a zase se se vzpomínalo na oblíbenou story o tom, jak jsem sestřenku kousla do čela a ona má doteďka jizvičku :-D Né, že bych byla už od raného dětství takový agresor, ale prý jsme se loučily, já na ni skočila, abych ji objala, bratránek do nás drcl a bylo to. 
Stejně je to zvláštní, ještě nedávno jsem si se svou o pět let starší sestřenkou hrály s barbínama a teď už má 10 let manžela a dvě děti, takže babi s dědou už mají tři pravnuky...A mladší sestřenka a můj brácha si ťukali na čelo, když jsme s tou o 5 let starší pařily na Zlato, poď na to-to už je to tak dávno, kdy to frčelo? :-O 
Možná někomu přijde divný, že popisuju rodinnou oslavu, která je pro většinu lidí mého věku symbolem nudy, ale já se s nimi moc často nevídám takže jsem byla ráda :-)
Co jinak nového? Vážně uvažuju, že přestanu kouřit, teď už naostro. Zvlášť když jsem si přečetla tenhle článek 
tinyurl.com/3w5xawr To tak, ti hajzli si mastí kapsy na tom, že já si ničím zdraví? Pchá Mad Zrovna tuhle povedenou vládu nehodlám už nijak podporovat. Přítel by měl velkou radost, ve čtvrtek máme roční výročí a když jsem to nadhodila tak mi napsal, že by to byl pro něho krásný dárek :-) Jen by tedy musel ještě nějaký čas (asi) překousnout, že bez cíga jsem protivná, ufňukaná a otrávená, ale říkal, že to chápe (sám před pár lety přestal a to kouřil hodně). Taky nevím, co vlastně budu bez toho dělat, třeba když sedím na terase, kouřím, pozoruju přírodu a poslouchám ptáky...jako jo, dá se to dělat i bez cigára, ale přijde mi to takové nudnější nebo jak to říct...to bych jen tak seděla a koukala?  Embarassed

pravy.net/sfera/images/smiles/icon_redface.gif"> Ale párkrát jsem to řešila tím, že jsem si na tu terasu šla sednout s ledovým kafem-prostě potřebuju mít něco v ruce a v puse. Taky bych mohla místo jít si zapálit, jít si udělat pár sedů lehů-kdybych si šla zacvičit pokaždé místo cigára tak mám zachvilku na břichu vymakané destičky :-DDD Taky je možností omezovat, ale to u mně nefunguje, zkoušela jsem to v zimě a stejně když si dám limit třeba 5 denně tak ho překročím. Navíc, jsem to pak měla tak, že jsem se na to cígo hrozně těšila takže to taky není ok.
Pokud tohle čte nějaký odnaučený kuřák, nechť mi napíše do komentářů, co mu pomohlo-hlavně mě zajímá to "co dělat místo držení a kouření cigarety". 
No nic, asi půjdu pomalu spát, protože jsem jak na jehlách-sice od doby, co bývám u přítele už nemám takový strach z pavouků, ale před chvílí jsem málem vyletěla z kůže, když mi přes klávesnici najednou jeden velkej přeběhl Bojik Pak teda hned zmizel, jenže nevím kam a furt se tady ošívám a kontroluju, jestli po mně neleze :-D


Ještě dávám jednu fotku z oslavy kde jsem se svým 16letým nevlastním bráchou :-) Většinou se na fotkách moc neusmívám, ale tady jsem už po pár pivech a becherovkách Lemond-btw, na to jak je samotná becherovka hnusná (pro mě) tak tahle mi chutnala...sladký to je, no. Ale pít chci vlastně přestat taky :-)))

94148263

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře