Křišťálové děti

15. srpen 2011 | 22.48 |

andilekKřišťálové děti jsou považovány za nástupce tzv.indigových dětí marieke.pise.cz/10559-indigove-deti.html a začaly se rodit hlavně po roce 1995. Stejně jako indigové jsou označovány podle barvy své aury, která je u křišťálových opalizující v pastelových odstínech. Údajně k nám přicházejí proto, aby lidstvo posunuly na cestě v duchovním vývoji a změnily kolektivní vědomí lidí (samozřejmě k lepšímu). 
Některé rysy mají indigové a křišťálové děti společné, např.velkou vnímavost, jasnozřivost a vědomí důležitého životního poslání. Na rozdíl od indigáčků, jenž mají bojovnějšího ducha, aby odstranili staré postoje, které nám už nepomáhají a připravili cestu pro křišťálové děti (KD) jsou KD více vyrovnané, empatické, tolerantní, milé a smířlivé. Stejně jako indigáčci milují a souzní s přírodou a zvířaty (často odmítají jíst maso), mají vztah ke drahým kamenům a křišťálům a jsou citlivé na chemikálie, v jídle, ovzduší i kosmetice i na hluk, davy lidí, teplo a chaotické prostředí.
První, co vás na nich upoutá jsou oči-velké, pronikavé, až hypnotické, na svůj věk neobyčejně moudré. Často začínají mluvit později než jejich vrstevníci, ale dokáží se domlouvat telepaticky a číst myšlenky. Rády malují a tvoří (vyspěleji než jejich vrstevníci) a jejich důležitým rysem je schopnost léčit (i malé KD instinktivně vědí, jak řídit energii rukama, myšlenkami nebo krystaly, popř.dokáží komunikovat s archanděly). 
Mají vysoké vrozené podvědomí o duchovnu a Bohu, zajímají se o esoteriku a filozofii. Dále jsou silně propojeny s energií Země, přírody, Měsíce a hvězd. Uvědomují si léčivé vlivy Měsíce a tak jsou fascinovány úplňkem a hvězdnou oblohou. 
Naopak mohou mít problém s praktičností-zajímají se o různé filozofie, vesmír apod., ale běžné věci brané ve školách jim mohou připadat nezajímavé a zbytečné. Nechápou smysl soutěžení, nemají rády hry, kde jsou vítězové a poražení, proto pro ně může být složitější zapojit se do kolektivu dalších dětí. Mívají problém s disciplínou a rutinními úkoly. 
Je třeba se k nim chovat trpělivě, rozvíjet jejich tvořivost, ale být také důsledný a zajistit jim pravidelný režim. KD však těžce nesou hádky, křik a lež-je důležité jim říkat pravdu a jednat s nimi otevřeně. 
Co se týče odborných kruhů, tam se pochopitelně na indigáčky, KD a další tzv.duhové děti moc nevěří, ne-li vůbec. Lékaři jim bývá diagnostikován autismus, protože lékaři na jejich vlastnosti nejsou připraveni a musí si je nějak zaškatulkovat podle svých naučených vědomostí. Přitom si neuvědomují, že kritéria pro diagnózu autismu zní: "autista žije ve svém vlastním světě a je odpojený od ostatních lidí, nemluví, protože o komunikaci s ostatními nemá zájem." Křišťálové děti jsou úplným opakem - patří mezi nejvíce komunikativní a přítulné ze všech generací, jsou velmi laskavé a vnímavé, dokáží spontánně objímat lidi v těžkých životních situacích.

Zdroje:
www.lightworker.cz/Article.aspx

www.zeny.cz/denicky/denicek/2345

novazeme.ning.com/profiles/blogs/kristalove-deti-duchovni-deti (také zdroj obrázku)

marieblankytna.blog.cz/0902/indigove-a-kristalove-deti-pokracovani

www.stastnezeny.cz/index.asp

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Křišťálové děti slanka 16. 08. 2011 - 08:48
RE: Křišťálové děti monica otmili 21. 08. 2011 - 20:33
RE(2x): Křišťálové děti marieke 22. 08. 2011 - 00:33