Blogy, které mě zaujaly 17

24. srpen 2011 | 09.39 |

hospodynka.pise.cz/

Ačkoli Hospodyňka patří ke stálicím pise.cz k jejímu blogu v této rubrice jsem se dostala až teď. Momentálně, vzhledem k dovoleným, si lze u ní přečíst hlavně postřehy z výletů, ale má zde i rubriku o životě s kočičkami, fotky, články o tom, jak se mají a co zrovna dělají její děti a samozřejmě i recepty, povídání o tom, co nového je u nich doma, nechybí ani soutěže, stripy a videa.
Co se mi na blogu líbí: nadhled, optimismus, vtipný styl psaní o běžných věcech ze života, které jsou nám všem (tedy možná spíš těm, kteří už mají vlastní rodinu a domácnost) blízké

nofreeusernames.posterous.com/

Blog jedné mojí známé, vsetínsko-zlínské knihovnice, vystudované v informačních vědách, členky Guerilla Readers, zpěvačky v kapele The Kitchen a vášnivé čtenářky je zaměřen hlavně na knižní recenze, ale i ostatní novinky a zajímavosti ze světa literatury všeho druhu. Její stránka je relativně nová, ale zajímavá a už teď si na ní lze hezky počíst a něco zajímavého se dozvědět.
Co se mi na blogu líbí: novinky ze světa knih, zajímavé recenze, booktrailery, tipy-vše pro nadšené knihomoly

tudorrose.blog.cz/

Krásný blog zajímavé slečny, která se věnuje hlavně vlastní tvorbě (poezie, povídky). Blog sice nedávno prošel rekonstrukcí, takže na něm nejsou hromady článků, ale to není problém, především její básně jsou krásné a obdivuju autorčin cit pro český jazyk, byť není rodilá Češka. Zajímá se i o historii (už přezdívka napoví o jaké období konkrétně).
Co se mi na blogu líbí: půvabný design, vlastní zajímavá tvorba

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Blogy, které mě zaujaly 17 amy 24. 08. 2011 - 23:25