27.8.11

27. srpen 2011 | 20.45 |

1ba0a3a1e3f1705b2c039e6b467e99Zrovna se žene nějaká bouřka, už se těším až si lehnu s knížkou do postele (dočítám Dana Browna-Pavučina lží a čte se to jedním dechem) a budu přitom poslouchat déšť a hřmění. Každopádně předchozí horké dny mě potěšily, nesnáším zimu a skoro celé léto vypadalo jako nějaký hnusný podzim, takže konečně jsme se dočkali i my, milovníci sluníčka a teplíčka, koupila jsem si ještě plavky (stejně chci chodit i během roku na bazén, protože jsem zjistila jak mi plavání chybí-a taky by to mohlo pomoct jako cvičení), 2x jsme byli s přítelem (mimochodem, minulý čtvrtek jsme oslavili roční výročí :-) u vody, poblíž Napajedel jsou velká štěrková jezera a zatímco všichni hekali, jak je hnusné vedro, já si prozpěvovala a bylo mi báječně Mr. Green
A co mě ještě čeká? Škola nám začíná už 2.9.(1. je zápis), ale myslím, že si ještě udělám tak týden volno...a 13., což je bohužel úterý, budou ve Valmezu Sklepáci se hrou Mlýny. Tak nevím, jak to udělám, ale asi místo školy divadlo, koneckonců školu zas uvidím každý den, Sklepáky ne Razz 
Víkend předtím bude tradiční vsetínské Valašské Záření a nevím, jestli na něj dostali nějaký vyšší rozpočet nebo co se stalo, že po letech konečně pozvali kvalitní kapely-Monkey Business a Poletíme, juch! (A No Name, ti mě bohužel neberou, ale lidí určitě taky nalákají hodně). Ještě bych chtěla stihnout nějaký koncert, pravděpodobně snad pár punkrockových kapelek z okolí na zřícenině hradu Lukov příští pátek.
A co jinak nového? Mám doma Linux! :-D Roky jsem trpěla typickým předsudkem, že tento operační systém je jen pro odborníky nebo podivínské "ajťáky", leč u přítele jsem zjistila, že na něm nic divného není a jelikož nám zrovna nedávno čistil počítač, využili jsme toho a přes protesty mamky, která má stejné předsudky jako jsem měla já, jsme do něj "propašovali" i Linux-"Widle" zůstaly kvůli mamce, ale už ji pomalu zvykám ;-) Je to nádhera, zapnout komp a nečekat 20 minut, než se načtou Widle, žádné seky a zamrzání, prostě super :-) Konkrétně mám Debian.
Bohužel, jak už to bývá, když všechno vypadá dobře, něco se zákonitě musí po...takže mám svého nejmilejšího b.v Kroměříži :-((( Ještě nevíme, co se přesně stalo, že tak zkolaboval, ale asi nějaké dluhy a experimenty s drogama. Strašně mě to mrzí, co druhý den mu volám, už jsem ho i jela navštívit, myslím, že se drží, akorát hnusný jídlo, nuda a celkem přísný režim (nechápu, jak jsem tam někdy mohla chtít dobrovolně Embarassed) a já mu věřím, že se z toho dostane, koneckonců je mu teprve 19, letos maturoval a hledal si práci, rozhodně to není tak, že by byl nějaký odepsaný feťák, takové problémy nikdy neměl a strašně si přeju, aby se dal dokupy, jen nevím, jak dopadle dnešní návštěva jeho mámy, prý mu chce říct, že "feťáka" doma nechce, snad mu to neřekla, teď bychom ho měli podporovat a tohle by ho strašně rozhodilo :-((( V úterý tam jedu zase, prý už má i vycházky tak se těším až se projdem po Kroměříži, je to moc pěkné město (jen ta příležitost by mohla být jiná :-( ).
Tak já končím a přikládám písničku, která mi kvůli nejnovějším zprávám zní celý den v hlavě (čímž to nechci zlehčovat a doufám, že hurikán v USA se přežene s co nejméně ztrátami na lidských životech a škodami na majetku).
80s sice nejsou moje nejoblíbenější období, ale což, Janda má fakt dobrej chraplák a je to klasika :-)))

Zdroj obrázku: nussichoco.sblog.cz/colorfullky/

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 27.8.11 libor 28. 08. 2011 - 12:23