Aktualitky za tento měsíc 39

1. září 2011 | 22.42 |

BUMPER

Co poslouchám: Musím si spravit náladu kvůli škole, rozvrhu a toho, co jsem se dnes dočetla v novinách (viz níže) takže Poletíme?-Jednoduché písničky o složitém životě. U přítele teď hlavně klasiku, kterou znám a můžu si při ní zpívat při umývání nádobí :-D tedy Dovolená narkotika, Charlie Straight nebo Vysoké napětí.

Co čtu: Dočítám Černou knihu komunismu II a chystám se na Svědectví od Stephena Kinga.

Co sleduju: Naposledy jsem viděla Zelenou míli (poprvé Embarassed přitom tak krásný filmna konci, jak přišli za Jingles jsem brečela jako malá) a roztomilou disneyovku Na vlásku-perfektní! Ze seriálů jsem začala Game of Thrones-dost dobré, ale nedoporučuju citlivým duším...i když mě ani tak nevadí, že se tam furt vraždí lidi jako, když museli zabít krásného zlovlka :-(((

Na co se těším: Na holky z kolejí.

Na co se netěším: Na školu, to zas bude fučák :-/ Sice už se obtěžovali zveřejnit rozvrh, ale není moc o co stát-pondělí zas na 8, máme tam i pátky (ale učitelka nám řekla, že nebudou, asi se s náma taky nechce otravovat před víkendem :-D) a stejně ho budou muset měnit, protože ti chytráci dali ruštinu a špáninu v jeden den ve stejnou dobu, což je pěkná blbost, když půlka třídy chodí na RJ i ŠJ :-D Cvoknik

Co mě těší: Že je pořád hezky (prý se i v září bude dát ještě koupat, juch!) a že moje nejlepší kamarádka úspěšně udělala první část státnic!

Co mě štve: Že posledních pár týdnů šla dieta úplně do háje :-( Tak zas od příštího týdne, no :-D A že asi nebudu moct chodit na ten přípravný kurz FCE, protože jsem si uvědomila, že jestli mi vyjde praxe ve Zlíně jak bych chtěla tak nebudu v Ostravě :-/ Já se k tomu fakt nikdy nedostanu, asi si budu muset najít někoho soukromého na doučování, aby to bylo aspoň trochu časově flexibilní. Mám sice na FB ještě hodně lidí z VŠ, ale nechci, aby mě doučovali moji bývalí spolužáci...zas bych si připadala o trochu víc jak zoufalec, který dělá teprve přípravu na FCE a trčí na VOŠce, zatímco oni budou letos už dělat Mgr. :-/

Co mě vytočilo: 1984 je tady! Proč nás rovnou neočipují hned po narození??? Viz 

com/422g23m">tinyurl.com/422g23m Neřeknu zdravotní anamnéza, ale co jim je KURVA do toho, jestli byl někdo na potratu, umělém oplodnění, jaké má vztahy s rodinou a takové věci :-O A že ta data bude spravovat nějaká soukromá firma?! Vždyť to je snad nezákonné (vlastně už zákonné, pardon). To mám fakt emigrovat? Nebo přestat chodit k doktorům a na úřady? Asi jo, protože v tomhle mrdníku je to čím dál horší. Naprosto souhlasím s názorem jednoho z diskutujících pod tímto článkem: "Domnívám se, že taková databáze by byla mnohem nebezpečnější, než si většina z nás zatím dokáže představit. Mohla by sloužit ke všem možným formám diskriminace - např. diskriminaci pracovní - potenciální zaměstnavatel si diskrétně a bez rámusu projede zdravotní minulost a dispozice uchazečů...., nebo si docela dovedu představit diskriminaci ze strany pojišťoven - chcete životní pojistku? Pojišťovna si diskrétně prolustruje zdravotní záznamy vaše i veškerého vašeho pokrevního příbuzenstva..... atd."
A hádejte, kdo bude tyhle zajímavé registrace spolufinancovat! Kdepak, Velký bratr už nepřichází z východu, jelikož to bude naše západní, prodemokratická a blabla Evropská Unie! (Spíš by se mohla přejmenovat na Eurototalitární unii).
Jsem fakt znechucená a radši se nenechám nikde ošetřovat nebo rovnou sbalím fleka, než aby se kdejaká svině v nějaké zkorumpované firmě nebo přímo ve vládě dozvěděla o mých osobních informacích!!!! Zvracik

Co mě pobavilo: Komiks Malí vlastenci www.comix.cz/ a přesné vystižení toho, co mě brzy čeká tinyurl.com/3cffb3o

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Za srpen celkem 5424 lidí a překročili jsme (nebo spíš překročili jste :-) hranici 200 000 návštěvníků (momentálně 15.místo z 50 nejčtenějších blogů na pise.cz).

Motto pro tento týden: "Ti, kdo by se vzdali základní svobody proto, aby si tak koupili krátkou chvíli dočasného bezpečí, si nezaslouží ani svobodu, ani bezpečí." (Benjamin Franklin)

Zdroj obrázku: www.rogerhelmer.com/lovehate.asp

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 39 slanka 02. 09. 2011 - 11:02
RE: Aktualitky za tento měsíc 39 veruce 03. 09. 2011 - 18:42
RE: Aktualitky za tento měsíc 39 toruviel 04. 09. 2011 - 18:48
RE: Aktualitky za tento měsíc 39 mixx 04. 09. 2011 - 18:59
RE: Aktualitky za tento měsíc 39 marieke 06. 09. 2011 - 19:57