Nehmotné bytosti v životě

7. září 2011 | 10.21 |

str2Určitě se vám už přihodila situace, kdy jste si pomysleli, že "při vás stáli všichni svatí" nebo vás jako by nějaká neviditelná ruka v poslední chvíli strhla před hrozícím nebezpečím či vám nějaký "vnitřní hlas" pomohl udělat (správné) rozhodnutí apod. KAŽDÝ má svého strážného anděla, i když na anděly nevěří. Zvlášť děti jsou k nim vnímavé, protože pro ně nic není nemožné (dokud je tím, že to je nemožné, nenaočkují rodiče) a jsou mnohem otevřenější k jevům, které my už nevidíme nebo v ně nevěříme. I mnozí dospělí však dokáží komunikovat s anděly, často se k tomu ale nepřiznají nebo o tom nemluví, aby nebyli považováni za blázny. Přitom andělé s námi chtějí komunikovat, rozhovory však musí vést dva, takže člověk se musí otevřít, aby se na "andělský signál" naladil. Jiní lidé zas mohou mít pocit, že k nim někdo promlouvá nebo se jich dokonce lehce dotýká anebo vidí nějaké vizualizace, ale myslí si, že je to jen fantazie. Ve skutečnosti i skrz naše podvědomí (nebo naše "fantazie") k nám mohou nehmotné bytosti promlouvat.
Tyto nehmotné bytosti nemusí být jen andělé, ale i víly, které žijí v květinách nebo vodě, stromoví skřítci a další entity hlídající a ochraňující přírodu. Naši vlastní strážní andělé jsou však "nejdostupnější" a pro začátek komunikace je nejvhodnější obrátit se nejprve na ně. Člověk ale musí mít otevřené srdce, věřit, být trpělivý, vhodná je i meditace. Nedůvěra, zlost, omamné látky apod.komunikaci stěžují nebo přímo znemožní.   
Já osobně ještě nejsem na tak "duchovní úrovni", abych s anděly běžně komunikovala, nezkoušela jsem automatické psaní apod., ale chystám se na meditace a vizualizace a před spaním svému andělovi děkuji za další den prožitý ve zdraví a bezpečí. Vím, jak se jmenuje (bylo to první jméno, které mi přišlo na mysl) a vím, jak vypadá-jako osoba, kterou jsem měla živě v hlavě už jako malá.
Jsou ale lidé, kteří s komunikací se svými anděly mají už více zkušeností a tak je mohou předávat dál, např.Alue, která o tom natočila i půlhodinové video, které sem vkládám a které mě insipirovalo k tomuto článku.
Ať má na to každý svůj názor, ale lidé, co se tomuto vysmívají by si celou tuhle rubriku neměli ani číst ani se na film podívat, protože je to k ničemu. Naopak, ten kdo to úplně nezavrhuje, byť pochybuje, může být překvapený-opravdu se stačí prostě jen správně "naladit" :-)

Nehmotne bytosti v zivote / by Aluska.org from Alue K. Loskotova on Vimeo.

Zdroj obrázku: karolinaloskotova.blog.cz/galerie/andele#75593618 resp. strelkina.com

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře