Andrej Pejic aneb ona není žena?

19. září 2011 | 19.03 |

1sud_7da_u932lTeprve 20letý australský mladík srbského původu, Andrej Pejic, zaujal modelingový svět právě svou bezpohlavností-na první pohled půvabná dívka, ale ve skutečnosti také krásný chlapec s dokonalými elfskými rysy.
Narodil se 28.srpna 1991 ve městě Tuzla, Bosna a Hercegovina. Jeho matka je bosenská Srbka a otec bosenský Chorvat. Když mu bylo 8 let, rodiče s ním během války v Bosně uprchli do Austrálie a Andrej vyrůstal v Melbourne. Jeho ženských obličejových rysů si všiml lovec talentů, když mu bylo 17 a pracoval v rychlém občerstvení. Pro modeling je výhodou, že může předvádět jak mužské tak ženské oblečení. V lednu 2011 se objevil na přehlídce Jeana-Paula Gaultiera v mužské i ženské kolekci, předváděl i pro Marca Jacobse a další velikány, objevil se v prestižních časopisech Vogue, i-D nebo Follow a různých reklamách.
V magazínu FHM obsadil 98.příčku žebříčku "100 nejvíc sexy žen světa". Sám Andrej říká, že ho rozdělování lidí na muže a ženy nezajímá. Neidentifikuje se ani s jedním pohlavím, považuje se prostě sám za sebe. Kdyby se musel nějak škatulkovat, což nemá rád, asi by řekl, že je chlapec, který občas nosí make-up a má rád feminní věci.

A co vy? Líbí se vám Andrej? Já se musím přiznat, že fakt jo, líbí se mi samozřejmě i drsnější typy, ale na tyhle androgynní mám taky slabost-už roky se mi líbí Brian Molko nebo Jonne Aaron z finské kapely Negative, který je Pejicovi trochu podobný.

Více na www.mdls.cz/clanek/2149-androgynni-model-andrej-pejic-na-obalce-follow

www.lui-magazine.cz/clanky/society/item/642-andrej-pejic-je-jedno-jake-jste-pohlavi.html

tinyurl.com/4um49gr

en.wikipedia.org/wiki/Andrej_Pejic

VES394116_andrej_raf_simons01

kwua_16c_u932l

pejic

t8lw_e49_u932l

Reklama pro Dossier Journal, kvůli které jsem včera nemohla usnout Mr. Green Proč nedávají v televizi takové reklamy místo stupidit na prací prášky? Dogeyes

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Andrej Pejic aneb ona není žena? rockstar 13. 12. 2011 - 15:16