Aktualitky za tento měsíc 11

29. prosinec 2009 | 20.02 |

 Co poslouchám: Momentálně ani nic moc, nemám náladu ani na hudbu :-( Ale plánuju pro vás další článek s videoklipy, tentokrát opět hezky česky :-)

Co čtu: Přečetla jsem svého prvního Haruki Murakamiho-konkrétně Konec světa & Hard-boiled Wonderland a líbilo moc, ačkoli to bylo poněkud depresivní. Rozhodně si od něj začnu shánět další. Momentálně čtu Strom v srdci od Kim Edwards, moc hezký příběh o doktorovi, který pomáhá při porodu své manželce, které se narodí dvojčata-chlapeček je úplně zdravý, zatímco dcerka má Downův syndrom. Až to přečtu celé, napíšu více.

Co sleduju: Těším se v sobotu do multikina na Avatara! Ne, že by to byl typ filmu, které zbožňuju, ale nechci být zase out :-D Navíc jsem nebyla v kině ani nepamatuju a v multikině nikdy Embarassed
Edit: Tak se koukám na cenu vstupenek a obávám se, že oželím i tento film :-( Do zítřka u nás hrajou Inglorious Basterds (v normálním kině), jenže to už všichni viděli, takže nikoho jako doprovod neseženu. Béééé!

Na co myslím: Na to, jak to vyřešit. Mám z toho strach, když se hroutil i z toho, když jsem mu naznačila, že s ním asi nebudu na Silvestra (nakonec teda budu, no), natož kdybych mu oznámila, že chci pauzu :-/ Jsem srab.

Na co se těším: Na to kino (hlavně kvůli mým kamarádům) a svoje narozeniny, chtěla bych je všechny pozvat (otázkou je, kdo nakonec bude mít zájem :-( ).

Na co se netěším: ....Až to budu muset vyřešit, ale skoro mám pocit, že by mi možná spadl kámen ze srdce.

Co mě štve: Moje slabosti. A že mám sešit z práva na kolejích a hned na začátku ledna máme zkoušku a já nejsem schopná tam jet :-/ A taky mi bylo líto, jak se ostatní domlouvali na Silvestra a já tam nebudu Embarassed

Co mě těší: Že se zase vídám s G. a M., Twiggyna, prostě mí přátelé. I když byl tento pomalu končící rok příšerný, co se týče kamarádů, jsem šťastná.

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Za prosinec zatím 4 296 (momentálně 24.místo z 50 nejčtenějších blogů na píše). Docela pěkný propad. Asi bych měla radši psát o Twilight a Narutu jak tak ten žebříček sleduju :-D

Motto pro tento týden: Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře