Blogy, které mě zaujaly 18

19. říjen 2011 | 13.56 |

amazzonia_set___n_7_by_joyb-d4nirvana.svetu.cz/

Vedlejší blog mé oblíbené bloggerky Mixx, zaměřený pouze na kultovní grungeovou kapelu. Těší mě, že i mladší generace Nirvanu zná a šíří její slávu :-))) Přece jen to byla jedna z nejzásadnějších kapel všech dob. Na blogu najdete zajímavé články, rarity, videa, dobové fotografie, textografii, odkazy na snímky a knihy, které se Nirvanou, popř.jejím frontmanem Kurtem zabývají a samozřejmě profily členů.
Co se mi na blogu líbí: překvapivě to, že je o mé oblíbené kapele :-D, design (černá a žlutá, moje oblíbené barvy, taky překvapivě :-D), zajímavé články

studujkreativne.posterous.com/

Vzhledem k tomu, že většina návštěvníků mého blogu je ještě studujících, tahle prima stránka se vám určitě bude hodit :-) Tvoří ji dvě kamarádky, z nichž jedna se chystá na diplomku a státnice. A ano, slova jako studium nebo učení a články o nich vůbec nemusejí být nudné! Studovat se opravdu dá kreativně, blog je celý nabitý originálními radami, vtipnými obrázky a názornými ukázkami.
Co se mi na blogu líbí: spousta skvělých tipů a lehkost psaní, žádné nudné řeči

tearsoftequila.blogspot.com/

Blog zajímavé tajemné slečny. Objevila jsem ho teprve nedávno, ale hned jsem si všimla, že máme s autorkou mnoho podobných názorů i myšlenek, i mě asi trápí podobné věci. A obě máme rády kočky, potkánky (akorát já ještě žádného neměla :-( ), Bandzone a zájem o vegetariánství. Určitě se sem budu pravidelně vracet.
Co se mi  na blogu líbí: nepřeplácaný design, vlastní články, zajímavé písničky v rubrice La Musica

Zdroj obrázku: Bohužel už nevím a nemůžu najít.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Blogy, které mě zaujaly 18 slanka 19. 10. 2011 - 14:52
RE(2x): Blogy, které mě zaujaly 18 mixx 22. 10. 2011 - 23:02
RE: Blogy, které mě zaujaly 18 mixx 22. 10. 2011 - 23:02
RE: Blogy, které mě zaujaly 18 maja3 24. 10. 2011 - 19:25