Aktualitky za tento měsíc 41

21. říjen 2011 | 21.21 |

eli10Co poslouchám: Tata Bojs, Arkonu a jsem zvědavá na novou FiXu.

Co čtu: Přes týden jsem přečetla Bílou Masajku (pořád se nemůžu rozhodnout, jestli mám autorku obdivovat nebo považovat za blázna :-D Tak asi za obdivuhodného blázna :-))) a včera v noci jsem chtěla začít Pygmeje od Palahniuka, ale po pár stranách jsem to vzdala, je to napsáno jak strojovým překladačem :-/ Škoda, protože jinak vše, co jsem od něj zatím četla, se mi líbilo. Takže místo toho dočítám Jak být líný a je to samozřejmě super Mr. Green

Co sleduju: Prvních 5 dílů TBBT a začíná mě štvát Raj, vyklubal se z něj pěkný hajzlík :-/ A chystám se konečně na tu novou Jane Eyre a Královu přízeň.

Na co se těším: Příští víkend asi pojedeme s nejlepší kamarádkou na výlet do Prahy, protože v Lidlu je akce na jízdenky, juch!

Na co se netěším: Až bude ještě větší zima (už teď mám úplně zkaženou náladu) a na pondělní test z geografie, nesnáším slepé mapy

Co mě těší: Jak jste asi vytušili z obrázku, Eliška se ve zdraví dožila 10.narozenin, ale chová se hůř než malé štěně :-))) 

Co mě štve: Že mám asi nějakou lehčí střevní virózu, sice by to mohlo být horší, ale blbě je mi i tak :-/ A že nevím, jak teda s tou praxí, skoro mi všichni říkají, ať zůstanu v O., když se na společné bydlení atd.ještě necítím :-(

Co dělám: Udělala jsem první krok k absolventské práci-sepsala jsem si seznam knížek, který by se mohly hodit :-D Akorát se budu muset zaregistrovat i do zlínské knihovny, protože u nás jich mají jen pár, což je zas důvod pro to mít praxi ve Z., kor když ta práce má být o něm (resp.baťovské architektuře). 

Co mě vytočilo: Ten šílenej Polák, co vyhrožuje Masarykově univerzitě. Za prvé nemám ráda Poláky, mají úplně divnou mentalitu Embarassed (ale nechci je házet do jednoho pytle, rok jsem na koleji bydlela se slečnou z Polska a ta byla moc fajn) a za druhé jsem se obtěžovala přečíst to jeho prohlášení a odvolání Klausovi a obojí je psychopatický výlev od začátku do konce, studovat tam, tak se bojím, že tam fakt vletí.

Co mě pobavilo: Lidová moudra moderní doby: — Kdo se moc ptá, málo googlí. — Spam nechodí po horách, ale po lidech. — Kam Facebook nemůže, tam nastrčí Like button. — Každý chvilku tahá torrent. — Všechno padá, co Windows má. — Co můžeš tweetnout dnes, neodkládej na zítřek. — Tak dlouho se chodí s Acerem do práce, až mu víko upadne. — Co na srdci, to na Facebooku. — Tak dlouho se chodí s otázkou na Seznam, až se zajde na Google. — Kdo chce kam, nabourá se tam. — Třikrát zálohuj a jednou formátuj! — Darovaným titulkům na hrubky nehleď. — Kolik máš účtů na sociálních sítích, tolikrát jsi člověkem. — Přišel, viděl, vyfotil a nasdílel... A pak taky nějaké obrázky, ale je jich víc, tak jim udělám samostatný článek.

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Za září celkem 5975 lidí, za říjen zatím 6010 (momentálně 8.místo z 50 nejčtenějších blogů na pise.cz :-O).

Motto pro tento týden: "Všichni vězíme v bahnu, ale někteří z nás se dívají ke hvězdám." Oscar Wilde

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 41 veruce 22. 10. 2011 - 11:45
RE: Aktualitky za tento měsíc 41 maja3 22. 10. 2011 - 13:26
RE: Aktualitky za tento měsíc 41 marieke 22. 10. 2011 - 21:43
RE: Aktualitky za tento měsíc 41 mixx 22. 10. 2011 - 22:18
RE(2x): Aktualitky za tento měsíc 41 marieke 23. 10. 2011 - 11:55