A co takhle něco tanečního? 3

31. říjen 2011 | 21.34 |

Mí metalově, punkově nebo prostě všeobecně rockově zaměření blogoví přátelé nechť raději ani neklikají :-D
Hned první písnička je fakt nářezová totiž. Před 2 týdny jsem byla se spolužačkami na piškotéce (to víte, na koncert je nevytáhnu :-))) a tenhle song tam hráli asi 3x a nějak mi utkvěl v hlavě, no :-P Tento nejnovější diskotékový hit je dílem katalánského DJe a producenta Sak Noela a doprovodil jej i celkem vtipným videem, kde paroduje turisty, kteří jezdí do Barcelony jen za parties a alkoholem, aniž by je zajímaly památky a kultura. Asi proto mě tohle diskotrysko tak chytlo-stačí, že je tam pár vět španělsky a natočeno v Barceloně :-D


Sak Noel - Loca People (Official Video)by M6clips

Brazilský rodák, momentálně působící hlavně v Británii, Carlos Lima alias S.P.Y. je uznávaný d'n'b DJ a producent. Tuto krásnou instrumentálku složil pro svou snoubenku a nebýt jeho kamaráda, který ji zveřejnil na netu, by se asi ani nehrála, což by byla opravdu škoda.

Tuhle máme s přítelem taky moc rádi, byla to jedna z prvních zamilovaných písniček, kterou mi poslal :-) 

Úžasné latinské rytmy a skvělá letní hitovka od Ricky Martina. Jak mainstream moc neposlouchám, tak tenhle pán má opravdu hezké písničky.

Jojo, svého času jsem na tomhle plyšovém paňácovi taky ujížděla 

Ačkoli jsme s bývalým často chodili na punkové koncerty, tenhle song se nám nikdy neomrzel ;-)

Další osvědčená klasika. Btw, originál je už 17 let starý.

Justin Timberlake? Oh yes, další z mála mainstreamové hudby, kterou považuju za kvalitní. 

Netsky, vlastním jménem Boris Daenen, je belgický d'n'b hudebník a producent orientovaný hlavně na tzv.liquid funk. Tuhle instrumentálku jsem poprvé zaslechla ve videu Proč musel zemřít Kaddáfí a Libye, ale jelikož osud.cz mě moc nebere tak si ho když tak najděte sami :-) 

A na závěr ještě jednou můj oblíbený S.P.Y. společně s parťákem BCee. Tentokrát vokální song, který si skvěle poslouchá když je člověk lehce z...elený ;-P

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře