1.11.11

1. listopad 2011 | 20.42 |

dvTak se přehoupl další měsíc a už se mi to čím dál víc blíží. Nějak nadšená stále nejsem (resp.bojím se) Embarassed a jelikož ovládat pozitivní myšlení se mi pořád moc nedaří tak na to radši nemyslím vůbec :-D Ale už mám pas (na 10 let, to bych teda měla někam jezdit častěji :-D) a v pátek si půjdu koupit nějaké slušné oblečení a kufr do letadla.
Jinak jsem se konečně rozhodla, že na tu 3měsíční praxi od února zůstanu v Ostravě. Mám pro to jisté důvody :-( a taky myslím, že na společné bydlení s přítelem je ještě čas, nechci to hrotit zrovna ten půlrok, kdy se budu muset učit na absolutoria a psát absolventskou práci, ještě nikdy jsem s partnerem nebydlela takže by to byl velký skok. Možná někomu přijde divné, že chci radši zůstat na koleji, ale teď tu máme super ladies partu :-) je tu vcelku klid a myslím, že se tu budu i víc soustředi na to učení a psaní a spíš se k tomu dokopu. A jedna učitelka nám tuhle říkala, že není úplně vyloučené, když studenti v těch cestovkách dostávají nějaký malý přivýdělek (neoficiálně) tak třeba budu mít štěstí ;-)
A co jinak nového...kocour má už jedno oko o dost lepší, obě už je může zavřít (před časem nemohl dokonce ani to, chudáček :-( ), ale ještě se neví, jestli někdy bude vidět :-( Takže nesmí chodit ven (nanejvýš si ho vezmu na terasu na klín nebo přítel ho vynese ven a celou dobu jde vedle něj, kdyby se rozhodl zdrhnout), sice se tu má jako král, spinká s náma v posteli, už umí i poslepu vylézt si po žebříku na půdu, kam mu přítel dal křeslo, dostává lahůdky (už trochu přibral, smála jsem se mu, že má tvářičky jak syslík, ale vždycky byl docela hubený, právě že to jídlo vylítal takže zatím to nevadí), ale je mi ho líto :-( A Khaleesi je takové moje druhé dítě, ale pubertální-chodí si jak se jí zachce, seřve mě, že nemá nachystaný oběd a po jídle zas zmizí :-D
Jinak nevím, co bych ještě psala, to co bych chtěla, nechci psát veřejně a navíc mám poslední dobou v hlavě jak vypatláno (super stav před tou stáží :-/ plus mě už několik týdnů v kuse bolí), totální KOUČ (vůbec nic se mi nechce) a to je venku celkem hezky :-( Ehm...tak si asi půjdu číst něco oddechového :-))) Pěkný týden všem!

Zdroj obrázku (podle mě absolutně úžasného): Fórum Dlouhé vlasy, autorka Ailera Stone dlouhevlasy.cz/galerie/obcasne-hostujici-fotografove/ailera-stone-litva-3.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 1.11.11 spytihnev-vlidny 04. 11. 2011 - 09:44
RE(2x): 1.11.11 marieke 04. 11. 2011 - 13:36
RE: 1.11.11 cukrenka®svetu.cz 10. 11. 2011 - 13:15