6.2.12

6. únor 2012 | 17.38 |

76dbac1409_71416514_o2Perkele, ilma on kylmä!

Ne, nechci vás mystifikovat, finsky jsem se opravdu nenaučila, ale tuhle větu jsem našla v dobrém vtípku u Lúmenn lumenn.blog.cz/1202/i-v-zime-se-da-smat :-) Obávám se, že minulý týden byl jen rozjezd, dneska už jsem chcípala :-/ A vůbec mi ten mráz nepřidává, zase je všechno tak komplikované :-( Tak abych začala něčím pozitivním-zkoušky jsem zvládla v pohodě (ještě mi teda zbývají dva neklasifikované zápočty). Letošní skóre (ZK je zkouška, KZ klasifikovaný zápočet):
Anglina ZK 1 
Němčina ZK 1 
Dějiny kultury ZK 1 
Společenské vědy ZK 1 (to byla největší haluz Laughing ) 
Metodika průvodcovské činnosti ZK 1 (zkouška byla formou provádění v Krakově :-) 
Specifické formy cestovního ruchu KZ 1 (prý nejlepší test, jaký kdy viděla Very Happy ) 
Management CR KZ 2 
Špánina KZ 3 Rolling Eyes (to mě mrzí, mám ten jazyk ráda a nikdy jsem neměla hůř než za 1, ale letos jsem to prostě nevychytala Sad )

Každopádně hned jak mi minulý týden začala praxe tak jsem zalitovala, že jsem takový šprt :-D Nějakým omylem mě totiž ze školy doporučili na praxi, kam berou jen ty nejlepší studenty. Takže teď jsou tam poněkud zklamaní z takového nemehla, což už konstatovali tím, že loni studentka dělala to samé, co já a stačilo jí to vysvětlit jednou (btw, byla jsem tam třetí den). Jinak jedna spolužačka hned první den mohla skončit už dopoledne, protože jim vypli elektřinu. Další nastoupí až později, protože jim tam teče voda nebo co. Jiné dovolí odejít třeba o 2 hodiny dřív a další tam má takové leháro, že si i imůže číst. Jako já nechci chodit na praxi, abych si tam četla, ale štve, že jsem vychytala ty nejpřísnější. Hned první den dělat věci, co jsou hned na net a do prodeje, každý den 9-16:30 bez výjimek atd. A já mám teď jiný starosti než tohle-tak třeba šéfová chtěla, že pokud se potřebuju uvolnit tak jí mám napsat stručný důvod a ona to pak přiloží k docházce. Tak jsem jí to napsala a vytiskla a ona na to Vás neučili psát ve škole úřední dopisy? Učili, ale jak mám vědět, že stručná omluvenka má vypadat jak úřední dopis? :-O No, vzhledem k tomu, že mám zítra docela nepříjemné vyšetření na které se musím připravovat už dnes zapitím dvou lahviček projímadla (blé) tak jsem tam už dnes nešla a oběhala jsem cestovky u nás, bohužel se mi zas zhoršilo zdraví a být v Ostravě, zatímco doktory mám u nás, by bylo docela komplikovaný, zvlášť když tam chtějí génia, který tam bude pořád (dokonce mě v PÁTEK chtěli nechat přesčas-ale já mám taky ve smlouvě 7 hodin a navíc neberu za to peníze, že). No, ve dvou mi řekli, že dají vědět, ale vidím to bledě, protože všude je problém s tím, že tu praxi potřebuju na celý čtvrt rok a oni berou většinou jen nárazově. To taky nevím, kdo vymyslel, že máme praxi poslední semestr před absolutorii, ani nemáme konzultace k závěrečným pracem apod.-dřív byl alespiň jeden týden v měsíci školní, ale to už loni taky zrušili :-/ 
Nic, omlouvám se za výlev, jdu si lehnout, protože zítra mi taky nebude hej. Tak aspoň vám pěkný týden! 

DA od uživatelky Andreey Retinschi wildrainoficeandfire.deviantart.com/

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: 6.2.12 cukrenka®svetu.cz 06. 02. 2012 - 19:56