Blogy, které mě zaujaly 20

12. březen 2012 | 19.36 |

__Daisy___I_by_Katosuhudebnimasakry.blogspot.com/

Když si člověk prohlíží tento blog tak má chuť zaplakat, že se česká hudba řítí do záhuby. Neuvěřitelná sbírka stupidních textů, disko trysko melodií, amatérských choreografií, šílených promo fotek...Naštěstí to vyvažují vtipné postřehy autora a sem tam i tip na něco kvalitního, abychom věděli, že to ještě není tak hrozné. Čtenáři blogu také nedávno hlasovali o prvním  vítězi ceny Zlatého Davida. Vyhrál Petr Kotvald. 
Co se mi na blogu líbí: vtipné postřehy o současné popíkové hudbě i jejím zákulisí a naprosto masakrální galerie promofotek a obalů cédéček (tu ale najdete jen na FB fanpage)

nakladatelstvipravek.blog.cz/

Už třetí stránka mé oblíbené bloggerky Lúmenn, kterou v této rubrice představuju. První byl její oficiální blog, druhý ezotericky zaměřený Posel světla a nedávno Lúm se svým přítelem Mamutem, zpěvákem z brněnské kapely Barbar Punk, založili web o jejich DIY nakladatelství, kde může publikovat každý autor poezie nebo prózy, který předtím psal třeba jen do šuplíku. 
Co se mi na blogu líbí: samotná myšlenka undergroundového nakladatelství, design

www.protivna-blondyna.cz/

O blogu Protivné blondýny jsem už slyšela, ale myslela jsem si, že mě bavit nebude, protože hadříky, kabelky, botičky a kosmetika mě moc nezajímají. Nakonec jsem u něj strávila celý sobotní večer a určitě se ještě vrátím, protože článků je tam dost a jsou skutečně zajímavé. Samozřejmě, móda a kosmetika jsou tam taky, ale člověk zde najde i zajímavé tipy na e-shopy, kde si nedělat nehty, proč nevěřit některým slevám atd. Autorka také často píše o českém nevkusu, ať už je to v poslední době hojně diskutovaný Mimibazar, polonahé patnáctky na diskotékách, zahradní trpaslíci, příšerné gelové nehty, falešné "značkové" kabelky nebo přeplácané bydlení. U jejích komentářů jsem se dobře bavila a většinou i musím souhlasit.
Co se mi na blogu líbí: ostrovtip, zajímavé tipy, sbírka šíleností

Zdroj obrázku: DA od autorky Katosu katosu.deviantart.com/

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Blogy, které mě zaujaly 20 otto 17. 03. 2012 - 13:42