Aktualitky za tento měsíc 44

27. březen 2012 | 20.47 |

Velikonoce na zamku 2012 011Co poslouchám: Kolem dokola Mari Boine, skvělý soundtrack k Amores Perros a brousím si zuby na nové album Poletíme?-Kroskántry (malá morbidní ochutnávka zde www.youtube.com/watch Mr. Green).

Co čtu: Andrea Homolová-Všechno o dvanácti znameních a chystám se na povídky Ed McBaina-Škola zabíjení.

Co sleduju: Včera jsem se dívala na ČT2 na dokument www.csfd.cz/film/230866-az-na-dno-zrady-emanuel-moravec/ Smutný příběh. Kdyby šly věci jinak tak bychom si ho místo jako jednoho z největších kolaborantů mohli pamatovat jako schopného legionáře, který ctil Masarykovy ideály (na jeho pohřbu dokonce držel čestnou stráž u rakve)...ale po Mnichovu byl tak zdeprimovaný přístupem tzv.Spojenců, že se radši obrátil k nacistickému Německu :-/ A jinak s přítelem koukáme na Star Trek-Enterprise :-)

Na co se těším: Na léééto :-D

Na co se netěším: Momentálně (kromě absolutorií a absolventské práce tedy) nic hrozného v dohledu.

Co mě těší: Moje skvělá praxe-v neděli jsme měli velikonoční odpoledne pro děti, pekla jsem s nimi jidášky a odbíhala se mazlit s jehňátky (během týdne dodám i fotky) a dneska jsme přímo v galerii měli meditaci mezi obrazy, to bylo hezké.

Co mě štve: Že do odevzdání AP nemám už ani měsíc a jsem pořád u teoretické části, praktickou začnu nevím kdy a nevím jak :-( A k první verzi měla vedoucí hodně připomínek, snad ta další bude už lepší, posílala jsem jí to včera. A jako obyvkle nepochopení mezi lidmi v dnešní době. Klasika-podle někoho jsem rudý levičák, podle jiného pravicový blb, pro někoho xenofob (protože nezbožňuju islám a nepovažuju ho za náboženství míru), pro dalšího náboženský fanatik...to ani nejsem rozdvojená osobnost, ale rovnou rozdesetěná, měla bych se jít léčit ;-D

Návštěvnost blogu za minulý měsíc: Za březen zatím 7462 lidí (momentálně 13.místo z 50 nejčtenějších blogů na pise.cz)

Motto pro tento týden: "Spatřit svět v zrnku písku a nebe v divoké květině. Zachytit nekonečno v dlani a věčnost v jedné hodině." (William Blake) 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 44 veruce 27. 03. 2012 - 21:40
RE: Aktualitky za tento měsíc 44 mixx 28. 03. 2012 - 17:53
RE: Aktualitky za tento měsíc 44 marieke 28. 03. 2012 - 21:54