Bílí proti zeleným

19. duben 2012 | 19.48 |
› 

Noenacisté jsou známí svým bojem proti drogám (včetně konopí), i když někteří berou pervitin nebo s ním obchodují (ale to asi nevadí, když to má bílou barvu :-D) a hlavně většina z nich jsou vychlastané mozky, což dokládá i tento roztomilý anonymní dopis Václavu Linkovovi, který kdysi v Brně pořádal demonstrace za legalizaci konopí.

Ty posranej čuráku,
co si o sobě vůbec myslíš, ty zmrdanej feťáckej buzerante. Co to meleš o legalizaci konopí. Seš obyčejnej zkurvysyn a nechápu, která čubka tě mohla porodit. Seš obyčejnej Žid a komunista. Snažíš se přesvědčit nevinné bílé děti, že konopí není žádný svinstvo, ale to se zatraceně mýlíš. Je dokázaný, že je to jenom odrazový můstek k tvrdším drogám. Za chvíli budeš pořádat demonstrace za legalizaci heroinu, co, ty zatracenej dealere. Tebe a tobě podobné nenávidím. Přeji si tvoji smrt. Však jednou zaplatíš za své podlé zločiny. Zemřeš i s celou svou zkurvenou rodinu. 
A nezapomeň: Známe tvou adresu, telefon, e-mail a stejně tak známe tvé komplice.
Sieg heil!

(Na dopisu je ještě těžká bota kopající do hvězdy se srpem a kladivem a hákový kříž).

Typický příklad vymaštěného náckovského vyjadřování-vulgarity, bububu výhrůžky, označování za židy a komunisty (což je každý, kdo je proti náckům :-D), demagogie a nacistická symbolika a hesla. Chlapec by si měl dát pár šluků toho svinstva a třeba by se hodil do pohody, záchvaty vzteku ničí zdraví a kdo pak bude bojovat za nevinné bílé děti? :-(((

Zdroj-Miroslav Mareš: Pravicový extremismus a radikalismus v ČR (Barrister a Principal a Centrum strategických studií, 2003) 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Bílí proti zeleným monica otmili 24. 04. 2012 - 14:39