Crazy, stupid, love

3. duben 2012 | 20.34 |

Am.romantická komedie, 2011. Hrají: Steve Carell (Cal), Ryan Gosling (Jacob), Julianne Moore (Emily), Emma Stone (Hannah), Jonah Bobo (Robbie) a další. Režie: Glenn Ficarra, John Requa.

Cal má na první pohled dokonlý život-dobrou práci, šikovné děti a manželku, kterou potkal už na střední škole...ale když mu ona navrhne rozvod, všechno se mu zhroutí. V baru, kde zapíjí žal se seznámí se sympatickým Jacobem, který je pravým opakem usedlého Cala-atletický sportovec, který miluje módu a ženy. Rozhodne se z Cala udělat pořádného chlapa, který nosí trendy oblečení, posiluje a nemá problémy s flirtováním. Cal je však v těchto věcech jako slon v porcelánu.
Druhá dějová linie filmu se týká Calových dětí-starší Hannah a mladšího Robbieho, který bláznivě miluje svou o 4 roky starší slečnu na hlídání. 
Tehle film je příjemná oddechovka, sice je to hodně americké-asi víte, co tím myslím a nechybí tam ani přemoudřelé děti, jak to v amerických filmech občas bývá, ale jinak nemám co vytknout. Na víkendový večer, kdy fakt potřebujete relax a nemáte náladu na nějaké psychofilmy je to opravdu ideální, rozhodne to ale není nějaká stupidní komedie (na takové se ani nedívám :-D). A jak se mi nelíbí svalnatí borečci-a ještě k tomu blonďáčci tak Ryan Gosling je fakt slint Mr. Green A plus za skvělý OST (např.Thievery Corporation, Nina Simone nebo Goldfrapp).

Crazy Stupid Love

crazy-stupid-love (1)

crazy-stupid-love (2)

crazy-stupid-love

Zdroj obrázků: google

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře