Andrea Homolová: Všechno o dvanácti znameních

10. duben 2012 | 20.45 |

5-hologram-znameni-zverokruhuTahle knížka vás přehledně a prakticky provede charakteristikou znamení zvěrokruhu ve všech oblastech. Každá kapitola, počínaje Beranem a konče Rybami, je rozdělena na různé oblasti života. Začíná obecnou charakteristikou, dále se věnuje rodině (dané znamení jako rodič, dítě, sourozenec, ale i tchýně a jeho vztah k založení vlastní rodiny), vztahům a sexu (dané znamení a jeho přístup ke vztahům a sexu, jako milenec/milenka, stálý partner nebo manžel/partnerka, manželka, důvody k rozchodu, věrnost, partnerství s ostatními znameními), psychologii a zdraví (strachy a zábrany daného znamení, dané znamení a jeho zdraví, jako pacient i jako lékař), kariéře, profesi a financím (schopnosti daného znamení, jeho způsob rozhodování, slabá místa, ideální oblasti pro seberealizaci), firmě a obchodu (nejvhodnější povolání, reakce na stresové situace, dané znamení jako spolupracovník nebo šéf a jeho vztah k penězům). Poslední části kapitoly se věnují danému znamení a jeho významu v mystice a filozofii (v tom čerpá z knih Velká kniha Crowleyho tarotu a Mystický tarot, které bych si taky chtěla sehnat, obě vyšly v nakladatelství Synergie, které mám i v odkazech) a na konci je seznam slavných lidí narozených v daném znamení.
Autorka v knize odkazuje i na webovou stránku 
www.astronox.com/ kde si můžete vypočítat postavení planet při vašem narození. Např.o vašem postoji ke vztahům a sexu více prozradí v jakém znamení stál při vašem narození Mars (u mužů) nebo Venuše (u žen). Také můžete mít pocit, že vaše sluneční znamení na vás moc nesedí, to může být tím, že některé nebo většina planet při vašem narození stály v jiném znamení než Slunce. U mně je třeba naprostá většina planet ve Střelci, ačkoli sluneční znamení je Kozoroh a zjistila jsem, že Střelec na mě sedí mnohem víc-mají rádi vše, co leží za hranicemi světa, kde žijí (vzdálené země, aktivity v přírodě), nevadí jim nepořádek, rádi filozofují, jsou duchovně a jazykově založení, rádi mlsají, ale moc je nebaví vařit, ve vztahu potřebují hodně svobody, mívají hodně partnerů, ale dokáží být i dlouho bez sexu, nejsou praktičtí, neumí šetřit, i povolání na mě sedí (průvodce, tlumočník, filozof-hlavně v náboženské oblasti, psaní...). A já furt, že ten konzervativní Kozoroh, který miluje pořádek a řád, musí mít všechno dokonalé, je šetřílek a ve vztazích stálý na mě nějak nesedí :-))) (ale něco samozřejmě taky-působím docela nepřístupně a občas fakt nemám náladu na lidi a jsem radši sama).
A co vy? Sedí na vás vaše znamení? Zjiistili jste, že s některým znamením si rozumíte víc než s jiným (já mám třeba jen samé špatné zkušenosti s muži-Rybami, zatímco dobré s Raky)? Nebo astrologii považujete za hloupost? (Nemluvím samozřejmě o denních horoskopech v novinách a časopisech, ty vám asi fakt nic užitečného neřeknou).

Zdroj obrázku: horoskopy.multimag.cz/k6-aktualni-partnersky-horoskop

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Andrea Homolová: Všechno o dvanácti znameních skaut68-pise®vzpomina.cz 11. 04. 2012 - 19:54
RE: Andrea Homolová: Všechno o dvanácti znameních skaut68-pise®vzpomina.cz 11. 04. 2012 - 20:34
RE: Andrea Homolová: Všechno o dvanácti znameních marieke 11. 04. 2012 - 23:03
RE(2x): Andrea Homolová: Všechno o dvanácti znameních skaut68-pise®vzpomina.cz 11. 04. 2012 - 23:11