Aktualitky za tento měsíc 14

15. únor 2010 | 22.11 |

dddCo čtu:  Tajemství přitažlivosti srdce od Ruedigera Schacheho, krásně upravenou knížku, kterou mi dala kamarádka k narozeninám :-) 

Co poslouchám: Úplnou náhodou jsem našla skvělý punkrock z Ostravy-http://bandzone.cz/route20 Chlapci nejsou potěšením jen pro ucho, ale i pro oko :-P

Na co myslím: Na to, aby bylo babičce brzy líp, aby vyšel ten průvodcovský kurz a co budu dělat tuhle středu, když odpadá skoro všechno vyučování. 

Na co se těším: Až zas někam zajdu s holkama mojima, chybí mi

Na co se netěším: Na všechny hodiny podnikovky, aspoň, že tenhle týden to odpadá.

Co mě štve: Že to není moc v pohodě :-( Obdivuju lidi, co se dokážou rozejít na úrovni, mně se to nedaří ani když opustí někdo mě ani když já někoho :-( Chtěla bych s ním být kamarádka, ale na to je asi moc brzo. Ale aspoň ve škole bychom spolu mohli vycházet normálně. A momentálně i to, jak jsem překouřená a unavená a jaká je tu zima a všechno.

Co mě těší: Náš ochotný správce sítě na kolejích :-P a pivka se spolužáky.

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Za únor zatím 2546 a zároveň tento měsíc blog překročil hranici 100 000 návštěvníků-děkuju vám všem! :-*

Motto pro tento týden: Nedívejte se – mohli byste vidět. Neposlouchejte – mohli byste slyšet. Nepřemýšlejte – mohli byste se něco naučit. Nerozhodujte se – mohli byste se rozhodnout špatně. Nechoďte – mohli byste upadnout. Neměňte se – mohli byste se změnit k lepšímu. Nežijte – mohli byste zemřít.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 14 constricted 16. 02. 2010 - 18:03
RE: Aktualitky za tento měsíc 14 marieke 16. 02. 2010 - 22:42