Aktualitky za tento měsíc 45

23. duben 2012 | 20.42 |

f7add77cbf_76669643_o2Co poslouchám: Všechno možné-od FiXy a Placeba  po fláky z devadesátek, ale momentálně mě zaujala kapela Saigmen www.myspace.com/seigmen/music-parádní rocková alternativa, které asi věnuju i vlastní článek.

Co čtu: Chystám se na Vypravěče od mého oblíbeného autora Maria Vargase Llosy.

Co sleduju: Novou sérii Game of Thrones (viz tinyurl.com/cxcbaol)-NÁDHERA, DOKONALOST, BOŽOST, LUXUS!!!!!Miluju ten seriál tak, že mám skoro orgasmus už při úvodní znělce :-DDD A taky Star Trek Enterprise a TBBT (konečně mám čas,  minulý týden jsem jen psala, opravovala a šílela).

Na co se těším: Až budu mít po absolutoriích, ale ještě ani nevím přesný termín-a ne, že bych se už učila :-D A na nedělní slet čarodějnic na zámku :-)

Co mě těší: Byly to příšerné nervy, ale nakonec se mi podařilo odevzdat tu absolventskou práci včas. Jak ale projde to vůbec netuším, praktickou část už jsem neměla ani čas zkonzultovat :-(

Co mě štve: Ti šašci ve vládě jako vždy. Kdyby nerozhodovali o 10 milionech lidí, tak by ta každý týden padající vláda, přeběhlíci a soudy byli zábavná reality show :-/ Náhodou jsem na fanpage Star Treku našla ferengská pravidla zisku tinyurl.com/cswneev-předpokládám, že naši politici to čtou každý den před spaním :-/

Co mě zaujalo: Tyhle dobové, roztomilé akty tinyurl.com/ck6po5u-rozhodně mnohem příjemnější pohled než na ty dnešní vysolárkované kostřičky.

Návštěva blogu za minulý a tento měsíc: Za březen 8753 lidí, za duben zatím 5787. (Momentálně 14.místo z 50 nejčtenějších blogů na pise.cz)

Motto pro tento týden: jachchoHmeH 'Iwraj penaghtaH. tIqDaq HoSna' tu'lu'. (Miluj tak, až bude tvá krev vřít. Skutečná síla je v srdci.-klingonská přísloví :-)

Zdroj obrázku: photo.net/photodb/photo

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře