The Disclosure Project (Projekt Odhalení)

7. květen 2012 | 21.48 |

ufoProjekt Odhalení je neziskový výzkumný projekt, jehož cílem je úplné zveřejnění faktů o UFO, mimozemské inteligenci, a utajovaných údajů o progresivním vývoji v oblasti energie a pohonných systémů. Odkrytí této pravdy by mělo dalekosáhlé důsledky pro naši společnost-využití nových technologií by zamezilo znečišťování a globálnímu oteplování, definitivně by vyřešilo energetickou krizi a otevřelo éru mírových vztahů s ostatními civilizacemi v kosmu. 
Projekt založil roku 1993 americký lékař a ufolog Steven M. Greer. O 8 let později svolal ve Washingtonu, D.C. tiskovou konferenci, které se zúčastnily téměř dva tucty vojenských, zpravodajských a vládních činitelů i vědců, kteří se podíleli na utajovaných projektech, které potvrzují existenci mimozemských civilizací a to, že už naši planetu mnohokrát navštívili nebo zde dokonce havarovali. Byli by také ochotni svědčit pod přísahou před Kongresem. Tito lidé a další příznivci Projektu Odhalení požadují, aby světové vlády (hlavně americká) odtajnily veřejnosti své výzkumy o UFO, vyzývají k omezení chystaného kosmického štítu a obracejí se na občany USA, aby zasílali svým zástupcům v Kongresu žádosti o odhalení kontaktu s mimozemšťany. 
Kdyby se vládní výzkumy zveřejnily, mohlo by spolu s tím také vyjít najevo, že už je znám životní prostředí neohrožující způsob výroby energie, ale i antigravitační pohonné systémy schopné nahradit všechny dosud existující metody získávání energie a dopravní systémy. Tak by se zamezilo ničení přírody, geopolitickým konfliktům o ropu i chudobě v zemích třetího světa. Nemusely by existovat např. elektrárny včetně jaderných, plynová podzemní potrubí, která znečišťují půdu a vodní zdroje nebo rozvodná vedení na nichž je téměř celý svět závislý (kdyby je poškodila třeba sluneční bouře, což se může kdykoli stát, jejich oprava by trvala velmi dlouho a mezitím by nefungovala elektřina, což by znamenalo konec současné civilizace).
Pokud je toto pravda, není divu, že vlády nám existenci mimozemských civilizací zatajují. Takový ideální svět je trnem v oku ropné lobby i vládních elit, protože by se jim už nehrnuly penízky z fosilních paliv a válek jako teď. Navíc udržovat občany v nevědomosti je pro ně také výhodné, protože vědomosti znamenají sílu, a to by se mohlo obrátit proti nim. (Jen tak mimochodem-první americký prezident, který chtěl zveřejnit výzkumy UFO byl J. F. Kennedy-jak dopadl to asi všichni víte).
Část z tiskové konference z roku 2001 a další poznatky předkládá v češtině např. toto video 
www.youtube.com/watch, originální záznam v plné délce je zde www.youtube.com/watch. Pochopitelně, někdo může říct o lidech, co zde vystupují, že to dělají jen pro slávu a peníze nebo, že jsou dokonce magoři, ale nevím, jak by se pomatenec mohl dostat do tak vysokých funkcí :-) Z důvodů popsaných v předcházejícím odstavci si myslím, že na tom něco opravdu je.

Oficiální stránky projektu: www.disclosureproject.org/
Česky: www.gewo.info/disclosure_project/disclosure_main_cz.htm
Prohlášení Stevena M. Greera (v češtině): tinyurl.com/7jqmuzc
Některá prohlášení, která zazněla na květnové konferenci v roce 2001: www.ufo.cz/klubmici/informac/disclosu.htm

Zdroj obrázku: www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo-nejlepsi-dukazy---nasa-videa.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře