Těšte se na nový magazín o kuchyních a bydlení

18. květen 2012 | 21.17 |

Staré anglické přísloví řííká: Můj dům – můj hrad. Tím přesně vyjadřuje, jak je bydlení pro člověka důležité. Ale přemýšleli jste někdy nad tím, co je srdcem vašeho domova? Ložnice s postelí do které po únavném dni šťastně padnete? Obývací pokoj, kde si můžete sednout s ostatními členy domácnosti a relaxovat? Koupelna, kde se večer naložíte do vany či si dáte osvěžující sprchu? Nebo kuchyně, ve které si uvaříte dobré jídlo? Pro většinu lidí, hlavně žen (ale i mužů, protože spousta jich také ráda vaří) je to právě ta kuchyně. Vaření nemusí být jen otravná domácí práce, ale i zábavná činnost při které se člověk uvolní a těší se na svůj výtvor. A pokud může jídlo chystat v příjemném, funkčním prostředí, je to ještě lepší!
Proto si lidé rádi prohlížejí katalogy o bydlení a ocení nabídku všeho možného - včetně pěkné moderní kuchyně. A 25. května se můžete těšit na rozjezd nové webové stránky
 - magazín, kde je vše o bydlení na jednom místě a na kterém Vás čeká spousta inspirace, nábytku, receptů a fotogalerie nejen kuchyní. Nový web potěší nejen lidi, kteří svůj domov teprve zařizují, ale i ty, kteří zrovna uvažují o rekonstrukci nebo je prostě zajímá, co je ve světě bydlení nového.
Mezitím se můžete přihlásit do uvítací soutěže o hodnotné ceny – iPad, kávovar Bosch Tassimo, ponorný mixér Siemens, balíček vlasové kosmetiky L'Oreal a nerezové podložky do kuchyně. Možností výhry si tak můžete zpříjemnit čekání na spuštění nového zajímavého magazínu :-)

Pro facebookáře již také přímo na Facebooku: www.facebook.com/Kuchyne.Bydleni

photo

Zpět na hlavní stranu blogu