Aktualitky za tento měsíc 46

16. červen 2012 | 20.08 |

f_ohgi_980_u932lCo poslouchám: Konečně jsem zjistila, jak si pustit přehrávání internetového rádia Soma FM i doma (zatím jsem ho poslouchala jen u přítele) takže nejčastěji tohle-konkrétně Secret Agent. A je čas naposlouchat si kapely na Valašský špalíček :-)

Co čtu: Zrovna jsem dočetla skvělou detektivku se sci-fi prvky Seznamka smrti od Lincolna Childa, o dalších knížkách, které jsem přečetla během své blogové pauzy napíšu postupně.

Co sleduju: Zbývají mi 2 poslední díly 2. série Game of Thrones (a pak zase čekat do příštího dubna Brecik), u přítele stále ST Enterprise, ale jinak teď nebyl čas na žádný jiný seriál nebo film.

Na co se těším: Na nový školní rok, i když nevím, co mi přinese...ještě ani nevím, jestli budu studovat dálkově nebo denně, jestli v Ostravě nebo v Olomouci...moje nejlepší kamarádka mě totiž lanaří, jestli bychom si v Olomouci nenašly privát a nějakou brigádu nebo práci (ona už je Bc., ale v našem městě nemá šanci) a zjistila jsem, že zrovna nabírají k Člověku v tísni. Ovu mám ráda, ale poznat zas jiné město by nebylo špatné.  

Co mě těší: Potěšil mě středeční výlet s mými dvěma nejlepšími kamarádkami do Ostravy-šly se mnou na předávání diplomů, pak jsme omrkly Novou Karolínu (btw, mají tam bageterii Boulevard, pokud jste z Ovy, tak vřele doporučuji, mají tam nejlepší bagety, které jsem kdy měla-loni jsem tam totiž byla s kámoškou v Praze a jakmile jsem se dozvěděla, že jsou i v Ostravě tak jsem tam okamžitě letěla :-))) A jako příloha pečené brambory s domácí tatarkou jsou taky super!!!) a nakonec jsme do 4 ráno (kdy jel první vlak) pařily na Stodolní :-D

Co mě štve: Momentálně snad ani nic, kromě toho, že jsem si konečně chtěla koupit na léto dlouhé šaty, ale obávám se, že budu vypadat jak buřt...a když čtu na internetu, jak se holky s dokonalou postavou stydí jít do plavek, tak si říkám, že radši budu sedět doma :-D

Co dělám: Plním a překládám e-shop, dělám linkbuilding (brigády), slintám nad sárí-na FB je úžasná stránka  (možná až budu bydlet někde jinde, tak si konečně nějaké pořídím, ale asi ne teda odtud, i když jsou přenádherná), snažím se nezbláznit z kočičárny (už jste si zkoušeli vychutnat poklidnou nedělní snídani za přítomnosti šesti uječených a kvíkajících koček, kdy ty velké vám lezou do talíře a ten zbytek leze úplně všude, včetně vašich nohavic? nejde to)-ale jsou úžasní (další fotky brzy zase přidám) a už týden oslavuju :-D

Co mě pobavilo: Já sama sebe v taláru a takové te čepici se štětečkem ve kterých jsme dostávali diplomy :-D Pár fotek mám na FB, ale sem radši ne :-))) Jinak brzy přidám vtipné a roztomilé obrázky se zvířátky, už se jich zas nahromadilo na celý (obrázkový) článek :-)

Návštěvnost blogu za minulé měsíce: Za duben 7673, za květen 9262, za červen zatím 4363 (momentálně 14. místo z 50 nejčtenějších blogů na pise.cz).

Motto pro tento týden: Pravdivá slova nebývají líbivá, líbivá slova nebývají pravdivá. Co je dobré, nepotřebuje obhajoby, co potřebuje obhajoby, není dobré. Kdo ví, nepotřebuje vědomosti, kdo potřebuje vědomosti, neví. Moudrý nehromadí. Tím, že vše činí pro druhé, sám stále více získává; tím, že vše dává druhým, sám stále více dostává.// Lao´c: Tao te ťing

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 46 spytihnev-vlidny 16. 06. 2012 - 22:15
RE(2x): Aktualitky za tento měsíc 46 veruce 29. 06. 2012 - 12:08