Sauny a bazény-ten nejlepší letní relax

3. červenec 2012 | 19.16 |

Sauny už dávno nejsou jen doménou Finů (je to ostatně finské slovo a součást jejich národní kultury, místo stejně posvátné jako kostel). Dnes je najdeme jako součást mnoha hotelů, solárií i fitness-center. A ačkoliv nyní je venku samo o sobě jak v sauně, i v létě je úžasný pocit příjemně se zapotit a pak skočit do studeného bazénu.
Klasická finská sauna nebo infrasauna však mohou být i součástí vašeho domova. Na stránkách Alexasauna.cz si můžete vybrat saunu nejen pokud bydlíte v rodinném domě, ale i do bytu. A navíc, doprava zboží je zdarma! Nemusíte tak nikam chodit a kdykoli si užívat jejich zdravotních účinků jako je úleva od bolesti, zlepšení srdeční funkce, čistší a zdravější pokožka, zpomalení stárnutí organismu, prevence proti vážným onemocněním, léčba zánětlivých onemocnění kůže a také redukce hmotnosti a celulitidy či dokonce zlepšení sexuální výkonnosti a plodnosti. Také snižuje svalové napětí, ztuhlost kočetin a stimuluje krevní oběh.
Na rozdíl od finské sauny, infrasauna používá infračervené záření, je chladnější, což je vhodnější pro lidi s kardiovaskulárním onemocněním a dá se v ní lépe dýchat. Infrasauny jsou příjemnější a jednodušší.
Stejně tak je úžasné mít i svůj vlastní
bazén, kde se můžete zchladit, zaplavat nebo jen tak relaxovat, nejen po příchodu ze sauny, ale kdykoli, kdy je venku krásně. Stránky Hawaj.cz
 nabízejí moderní nadzemní, nafukovací či rodinné bazény pro vaši zahradu či terasu a k nim veškeré příslušenství jako pískové a kartušové filtrace, solární a krycí plachty, schůdky, ohřev vody či solární sprchy.


Více na www.alexasauna.cz/ a www.hawaj.cz/

Zpět na hlavní stranu blogu