Celý svět do kabelky

22. červenec 2012 | 13.25 |

Jak už asi víte, nejsem moc na takové ty "ženské věcičky", ale kabelky využiji i já. Když jdu ven, samozřejmě musím nějakou mít u sebe a dávám si do ní úplně všechno :-D Nevím, jak vy, dámy, ale já mám v kabelce vždycky strašný nepořádek, protože do ní potřebuju dát peněženku, kosmetiku, deodorant, klíče, cigarety a zapalovač, kapesníky, občas i malou knížku nebo časopis, když jdu třeba k doktorovi, v létě pití, v dešti skládací deštník atd.
Kabelek mám doma pár v různých velikostech, od těch, co se do nich vleze jen peněženka a klíče po velké batikované "kabely", ale žádnou značkovou. Nikdy nebyl můj sen mít doma Pradu nebo LV a raději neznačková než čínský fake nějaké prestižní značky, v tom vážně nevidím smysl ;-)  
V internetovém obchodě
www.belona.cz/ však najdete spoustu známých značek a rozhodně ne, že žádné neoriginálky ;-) Můžete si vybrat třeba ze značek Converse, Diesel, Oilily, E.Caprice, Paul Frank nebo Enrico Benetti.
Na večírku nebo plese dámy jistě ocení společenské kabelky
a psaníčka, které nabízí stránka www.krasne-kabelky.cz v různých barvách-černé, bílé, zlaté, stříbrné a pro různé společenské příležitosti. 
Stejně jako kabelky jsou důležité peněženky
 , které většina z nás také potřebuje každý den po ruce. Již zmíněný e-shop nabízí luxusní i exotické peněženky, peněženky z kůže, plastu, textilu i konopí, pro dámy i pro pány.
Popravdě, v peněžence mám taky nepořádek, protože tam zas pro změnu tahám kromě peněz i všechny kartičky-na vlak, zdravotní, do lékárny, kreditku, občanku...Asi to bude chtít novou peněženku s více kapsičkami :-)
 A modlit se, ať mě někdo neokrade, ale to by měl pěknou smůlu, protože tam mám všechno možné, ale s množstvím peněz to za moc nestojí :-D
A nesmím zapomenout na pány, kteří ke každodennímu nošení  jistě ocení aktovky
-v e-shopu www.krasne-kabelky.cz najdou např. luxusní aktovky značky Zagal z perfektních materiálů, různých barev a velikostí.  

Zpět na hlavní stranu blogu