Aktualitky za tento měsíc 48

11. září 2012 | 20.25 |

awCo poslouchám: Naposledy jsem si nostalgicky pustila soundtrack k Titaniku :-) Jinak teď ani nic, protože prakticky celé dny spím.

Co čtu: Konečně jsem se dostala k první části švédské trilogie Milénium od Stiega Larssona, kterou nedávno proslavilo i filmové zpracování prvního dílu-Muži, kteří nenávidí ženy. Jinak průběžně můžete sledovat co právě čtu vpravo nahoře v rámečku O mně.

Co sleduju: Stejný problém jako u bodu č. 1, takže momentálně nic, ale po sobotním koncertu Buty jsem si stáhla Jízdu, kterou jsem už strašně dlouho neviděla a když už je tam mladá Aňa Geislerová tak taky Requiem pro panenku.

Na co se těším: Už docela i do Ostravy.

Na co se netěším: Na téměř každodenní vstávání (zatím to vypadá, že budu mít školu 3x týdně od půl 8, ble, ale zato pondělky a pátky jsou volné úplně, pokud to teda nějak zásadně nezmění).

Co mě těší: Potěšil mě páteční koncert Mňágy a sobotní koncert Buty-obojí pecka, byli úžasní a bylo to příjemné zakončení léta. A na začátku října snad po delší době FiXa přímo v novém areálu Vítkovic :-)

Co mě štve: Šílené nachlazení, už si říkám, jestli to není psychosomatické, že jsem nemocná touto roční dobou VŽDYCKY, letos se zatím přece nijak extrémně neochladilo :-( Takže místo toho, abych si užívala poslední horké dny jen spím, smrkám, pokašlávám, bolí mě celý člověk a ještě k tomu jsem dostala antibiotika, protože z krve mi doktorka zjistila, že to není virového původu, ale bakteriálního. Nejsem moc nadšená, ale doufám, že to s nimi aspoň rychleji odezní.

Co mě vytočilo: Včerejší Nečasovo vystoupení, kde prohlásil, že podpora Pussy Riot nebo dalajlamy škodí českému exportu. Chápu, že postoje veřejnosti k PR jsou rozporuplné, ale jak si ten kokot může dovolit říct něco proti dalajlamovi??? Nesahá mu ani po kotníky. Co dokázal Nečas a co dalajlama? Dalajlama je pro lidi (a zdaleka nejen Tibeťany) morální autoritou, co je Nečas? Všemu českému škodí akorát tak on a ta svoloč v jeho vládě!!! Měl by si dát facku. Je mi špatně z lidí, pro které jsou peníze víc než lidská práva. 

Co mě pobavilo: Dneska trocha černého humoru-moji milovaní Cyanide & Happines (mimochodem, tu básničku jsme se kdysi učili v jazykovce, ale v poněkud zkrácenější verzi :-D) a kočička.

Návštěvnost blogu za minulý měsíc: Za srpen dohromady 7188 lidí (momentálně 10. místo z 50 nejčtenějších blogů na pise.cz-wau, díky :-* )

Motto pro tento týden: "Ženské srdce je hluboký oceán plný tajemství." (Rose v Titaniku :-).

Zdroj obrázku: FB stránka Probuzení 2012*Awakening 2012

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 48 ... 13. 09. 2012 - 17:25
RE(2x): Aktualitky za tento měsíc 48 marieke 13. 09. 2012 - 17:49