28.9.12

28. září 2012 | 23.33 |

summoning_the_sun_by_AutumnsGoUpsala jsem se k upsání :-) Zatím jen zkušebně, ale baví mě to. Navíc mi teď po dlouhé době přišly zakázky na PR články z Post Genius, ale až když jsem cenu za článek snížila o 20 Kč :-/ Snad těch nabídek teď bude víc a zase si to zkusím zvýšit. Ale nechci kvůli tomu zanedbávat blog, samozřejmě.
Mimochodem, máte někdo zkušenost s léčivými kameny? Fakt to něco dělá? Teď jak jsem psala jeden článek tak jsem zjistila, že potřebuju apatit ("Odstraňuje lenivost, uzavrenosť, nerozhodnosť a apatiu" a měl by mít účinky i na některé další neduhy, které mívám).
Jen škoda, že tak jak píšu všechny možné články nepíšu třeba seminárku do informatiky. Teda ráda bych, ale musela bych nejprve rozumět zadání, že. Začínám se obávat, že ta škola bude epic fail (jako všechno v mém životě, takže už jsem naštěstí zvyklá). Když nám na mail přišly příklady s jakýmasi maticema a determinantama, tak jsem málem dostala infarkt. Ani spát kvůli tomu nemůžu (samozřejmě jsem je ještě nepočítala). Teprve to začalo a já už mám dost, super! A vůbec mě asi chytla nějaká depka ze začátku školního roku, znáte to. O prázdninách se mi po Ostravě a holkách stýskalo, ale na kolejích je to pořád to samé, nefungující internet, studená voda, mouchy a takové veselosti. Nechápu, za co každoročně zvyšují ten nájem, když tam za tu dobu, co tam jsem ještě nic neopravili a nezlepšili. Kdyby tam zavedli aspoň wifinu, proboha, Ostravská univerzita mě tam s tím připojením už celé roky s..e a nechápu, proč to musíme mít přes ně. (Haha, schválně jsem si vyjela články z předchozích let a v září vždycky píšu to samé :-D). A s tím nefungujícím netem je podle mě nájem stejný jako bych si teoreticky mohla najít někde v Praze. A chodila bych tam na cestovní ruch. A tak :-((( Že já se vždycky tak dlouho a těžce nad něčím rozhoduju a když se rozhodnu tak špatně :-(
Jo, a paní veterinářce se ztratila Žofinka (to černobílé kotě, které jsme jako jediné někomu dali). Vím, že se to může stát každému, i nám se nemusí některé z koťat vrátit, ale nemusela ji nechávat na zahradě přes víkendy samotnou :-/ Měli jsme si nechat všechny, 5 nebo 6 koček, to už je jedno :-D
A štve mě, že státní svátky v říjnu a listopadu vycházejí na víkend, grrrr Takže fakt nic pozitivního mě nenapadá. Už aby ten podzim a zima skončily a zase bylo léto. No nic, pěkný víkend všem! Snad příště přijdu s něčím záživnějším než s mým výlevy :-)

PS: Vy, co máte blog na píše, neblbne vám počítadlo? Už několik dní se mi ukazuje, že za ten a ten den tu bylo 75 lidí a 3 jsou online, ale ve statistikách mám teda něco jiného :-)
 

Zdroj obrázku: darkart-gallery.at.ua/photo/69-0-1326

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře