E-kouřit je moderní!

1. říjen 2012 | 10.35 |

Elektronická cigareta je velkým hitem mezi kuřáky a není divu. Jedná se totiž o nejlepší alternativu kouření, ale oproti klasickým cigaretám je levnější, nepáchne, může se používat i v nekuřáckém prostředí a hlavně není škodlivá! Díky těmto skvělým výhodám k ní přecházejí hromady kuřáků, pro které je elektronická cigareta i dobrým pomocníkem při nepříjemném odvykání. 
Hlavní důvody přechodu na e-kouření jsou potíže způsobené kouřením klasických cigaret, protože
elektronická cigareta ani její dým neobsahuje zdraví škodlivé a rakovinotvorné látky, nepříjemný zápach normálních cigaret, zatímco při e-kouření se s dýmem nevypouští dehet takže neobtěžuje okolí, s tím spojená možnost kouřit i tam, kde je to zakázáno a hlavně úspora, jelikož e-kouření i s pořízením cigarety, náplní a údržbou vyjde pořád levněji než si skoro každý den kupovat krabičku. Neopomeňme ani její elegantní vzhled.
Obchod
www.mkuchyne.cz/ nabízí kvalitní elektronické cigarety i veškeré příslušenství, tzn. odpařovače, baterie, adaptéry a kabely pro nabíjení, náplně (e-liquidy) různých vůní, chutí a síly, od ovocných po klasické tabákové a pouzdra za skvělé ceny. Osobní odběr je možný v jejich pražské provozovně, popř. druhý pracovní den po objednání v Brně, Ostravě a Hradci Králové. Navíc ke každé zakoupené sadě dostanete zdarma 5 ml liquidu.
Elektronická cigareta
je skutečně moderním a pohodlným řešením jak omezit váš zdraví škodící a drahý návyk. Už vás nebude obtěžovat kuřácký kašel, zápach z oblečení a vlasů, ani nebudete muset se svým zlozvykem chodit na mráz nebo do deště, pokud se pohybujete v místech, kde je zákaz kouření. 
Pokud jste zatím e-cigaretám nevěřili, je čas to změnit a vyzkoušet!

Zpět na hlavní stranu blogu